لیلی افشار: در ایران کنسرت و تدریس خواهم داشت

مادری که خودش را سزارین کرد

مجله موسیقی ایرانیان : «دکتر لی لی افشار» نوازنده صاحب نام ایرانی مقیم آمریکا (نوزانده گیتار) تابستان سال ۸۹ به ایران می آید . «لی لی افشار» در این زمینه به خبرنگار مجله موسیقی ایرانیان گفت : «مشغول تولید آلبوم جدیدم هستم  و نیز تابستان ۸۹  بخاطر کلاس ها و کنسرت هایم به ایران خواهم آمد که تاریخ و مکان دقیقشان هنوز مشخص نیست.»

وی در ادامه افزود : «در ۲۶ فوریه  2010 میلادی برابر با ۵ اسفند ۱۳۸۸ خورشیدی و ۲۴ آوریل ۲۰۱۰ میلادی برابر با ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ خورشیدی  در شهرهای  جکسون‌ویل  و هانتینگتون واقع در ایالت فلوریدای آمریکا  مستر کلاس و کنسرت هایی خواهم داشت .»


گفتنیست پرفسور لیلی افشار (Lily Afshar) متولد شهر تهران است و از نوازندگان بزرگ گیتار کلاسیک در جهان به شمار می رود. وی نخستین زنیست که در جهان و در رشته اجرای گیتار کلاسیک به درجه دکتری دست یافته است. افشار که دکترای خود را از دانشگاه ایالتی فلوریدا دریافت نموده است ، جوایز بین المللی بسیاری را نیز در طول زندگی هنری خود کسب کرده است.


دکتر لیلی افشار کرسی پرفسوری خود را در دانشگاه ممفیس در سال ۲۰۰۰ بدست آورد و بیش از ۱۸ سال است برنامه لیسانس ، فوق لیسانس و دکترای نوازندگی گیتار را در دانشگاه ممفیس اداره می کند.


وی تا کنون اجراهای متعددی در سالن‌های مشهور اروپا، آسیا، شمال و جنوب آمریکا، آفریقا و استرالیا داشته است.

مطالب مشابه

رستوران بسیار زیبای نمکی؛ این‌جا ایران است، شیراز!

خبرآنلاین: رستوران نمک در شیراز، با طراحی ویژه و منحصر...

مادری که خودش را سزارین کرد

تلاش زن آمریکایی برای کسب لقب چاق‌ترین مادر جهان

یک زن آمریکایی که ۲۷۸ کیلو وزن دارد قصد دارد...

مادری که خودش را سزارین کرد

وایلد وادی | پارک آبی وادی وحشت wild wadi

پارک آبی وایلد وادی لذت داشتن هیجان انگیزترین ساعات را...