متهمان سرقت از دختران جوان عضو انجمن قوی ترین مردان نیستند » فایل دانلودر

متهمان سرقت از دختران جوان عضو انجمن قوی ترین مردان نیستند

به دنبال خبر مربوط به دستگیری یکی از قوی ترین مردان ایران به اتهام سرقت از دختران جوان ، انجمن قوی ترین مردان ایران با ارسال جوابیه ای اعلام کرد: متهم دستگیر شده عضو این انجمن نیست.
در این جوابیه آمده است : انجمن قوی ترین مردان ایران تحت شماره ثبت ۱۱۷۷۴ به صورت یک تشکل NGO و سازمان مردم نهاد بوده و دارای نمایندگی سازمان بین المللی ورزشکاران قدرتی در آسیا و خاورمیانه است و در حال حاضر بیش از ۷۲کشور آسیایی را تحت پوشش خود دارد. شایان ذکر این که تمامی اعضای ورزشی این انجمن دارای کارت شناسایی انجمن با کد شناسایی و دارای تاریخ اعتبار هستند. لذا به اطلاع می رساند افراد دستگیر شده هیچ گونه وابستگی به این انجمن نداشته و ندارند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.