محمد رضا گلزار:به اندازه کافی مطرح هستم

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فارس، محمدرضا گلزار در نشست مطبوعاتی باشگاه ارتعاشات صنعتی ایران که صبح امروز در محل این باشگاه برگزار شد، اظهار داشت: پیش از اینکه بخواهم وارد والیبال شوم علاقه داشتم با باشگاه ارتعاشات در رشته اسکی فعالیت کنم و باتوجه به اینکه رشته اسکی بسیار مظلوم واقع شده بود تلاش کردم با کمک علی شهیدیان اسکی را از این حالت خارج کنم.

وی ادامه داد: معتقدم اگر اسپانسرها وارد اسکی شوند این رشته می‌تواند در سطح‌ بالاتری برگزار شود؛ پس از حضور من در باشگاه ارتعاشات بسیار از رسانه‌ها و مردم در این خصوص حاشیه‌سازی کردند.

گلزار با بیان اینکه برای تبلیغات وارد ورزش نشده‌ام، تصریح کرد: برای تبلیغات در والیبال حاضر شدم البته نباید از فواید حضورم در این رشته به سادگی عبور کرد؛ اما به اندازه کافی مطرح هستم که برای تبلیغات وارد اسکی نشوم و معتقدم با کادر فنی حاضر در تیم ارتعاشات می‌توانیم بهترین عنوان را کسب کنیم.

مدیر تیم اسکی ارتعاشات اظهار داشت: مهم نیست که من مدیر هستم یا مدیر فنی؛ من همراه تیم هستم و تلاش می‌کنم تجربیاتم را در اختیار سایر اسکی‌بازان قرار دهم.

وی در خصوص مدارک و تجربیات مربیگری خود عنوان کرد: من از ۳ سالگی و زیر نظر مربیان بزرگ اسکی ایران مانند جهانبخش ساوه شمشکی، جهانگیر ساوه‌شمشکی و… آموزش دیده و فعالیت کرده‌ام و در سال ۷۶ در یک دوره مربیگری که با حضور ۱۰۸ مربی برگزار شد عنوان چهاردهم را کسب کردم و پیش از این هم هفته‌ای ۴ روز را در پیست‌، اسکی می‌کردم.

گلزار با اشاره به اینکه تنها به دلیل علاقه وارد این رشته شده‌ام، خاطرنشان کرد: چه اشکالی دارد که در کنار علاقه، بحث‌های مالی و تبلیغاتی هم مطرح باشد؟ چرا یک چهره سینمایی نمی‌تواند در ورزش فعالیت کند؟ برخی‌ به‌جای اینکه خوشحال باشند که رشته‌های والیبال و اسکی در حال پیشرفت است وارد مسائل حاشیه‌ای می‌شوند. آنهایی که اینگونه انتقاد می‌کنند باید از من تشکر کنند که سیگار نمی‌کشم و با حضورم در ورزش بسیاری از جوانان را وارد این رشته‌ها کرده‌ام.

مدیر تیم اسکی ارتعاشات عنوان کرد: ادعا می‌کنم که یک اسکی‌باز و والیبالیست حرفه‌ای هستم؛ از علاقه‌مندان تقاضا می‌کنم بجای ورود به مسائل حاشیه‌ای از بحث‌های فنی استفاده کنند.

ارتعاشات در فصل جاری با تشکیل تیم اسکی و با به خدمت گرفتن علیداد ساوه‌شمشکی، حسین ساوه‌شمشکی و فاطمه کیادربندسری، قهرمانان تیم ملی اسکی ایران و از کاندیداهای حضور در المپیک زمستانی ۲۰۱۰ ونکور کانادا در لیگ برتر اسکی سال ۸۸ شرکت خواهد کرد.

سرمربی این تیم هنوز مشخص نشده است؛ اما محمدرضا گلزار، بازیگر سینمای ایران که در کادر فنی تیم والیبال ارتعاشات حضور دارد به عنوان مدیر این تیم اسکی را همراهی خواهد کرد.

شهیدیان به عنوان رئیس و بهرام ساوه‌شمشکی نیز به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می‌کنند.

مسابقات لیگ برتر امسال از ۲۰ دی آغاز می شود.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تازه‌ترین فیلم ‌های سینمایی دنیا اینجاست (۱۰)

در اولین تریلر فیلم سینمایی “روگ وان: داستانی از جنگ...

گلشیفته فراهانی رقاصه هم شد! + عکس‎

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، ” گلشیفته فراهانی ” در...

مادری که خودش را سزارین کرد

شهاب حسینی از ‘درباره الی’ و ‘سوپر استار’ می گوید

شهاب حسینی : فیلم “درباره الی” ساخته اصغر فرهادی یکی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب