مخالفان آمریکایی برجام درپی کند کردن توافق هسته‌ای هستند

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین برگرفته از خبرگزاری صداوسیما، محمد جواد ظریف در جلسه افتتاحیه سمینار محدود رؤسای نمایندگی‌‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با عنوان «برجام و اقتصاد مقاومتی، فرصت‌‌ها و ظرفیت‌‌ها» بیان داشت: ما امروز در اینجا جمع شده‌ایم تا درباره تمام فرصت‌‌ها و ظرفیت‌‌های جدید برای بهره‌برداری از برجام در سایه اقتصاد مقاومتی تبادل نظر کنیم.

ظریف افزود: در شرایط جدید همه تلاش ‌های سفرا باید بر پیشبرد توسعه اقتصادی کشور و بهبود شرایط معیشتی مردم متمرکز شود تا مردم در عمل، آثار و نتایج برجام را احساس کنند.

وی با تشریح رویکرد مخالفان توافق برجام در امریکا بیان داشت: برخی مخالفان برجام که سابقه طرفداری از رژیم صهیونیستی در امریکا دارند سعی کردند با اعمال دیدگاه ‌های تنگ نظرانه خویش روند کند ساختن نتایج توافق برجام را دنبال کنند؛ این رویکرد مخالفان ، نیازمند هوشیاری و طراحی ‌های جدید برای خلق چشم اندازهای جدید و پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر امور خارجه با تبیین ضرورت واقع بینی در ارائه تصویر منصفانه از نتایج به دست آمده در پرتو برجام بیان کرد: در حوزه اطلاع رسانی نیاز به ارائه رپرتاژ دقیق و واقعی از تلاش ‌های انجام شده برای تبلور آثار توافق برجام در حوزه بانکی و مالی و اطلاع رسانی شایسته درخصوص واقعیت ‌های جاری حاکم بر فرایند برجام داریم و نمایندگی ‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در ارائه این رویکرد و گشایش ‌های جدید نقش بارز و بنیادی دارند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ May 2016 | 7:46 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

ملکه انگلیس به کریستین امانپور <مدال > داد ‌

شنیده شده که‌ کریستین امانپور نشان CBE از ملکه انگلیس...

مادری که خودش را سزارین کرد

صرفه جویی ۲۰ میلیون دلاری در مصرف بنزین و گازوئیل

با افتتاح آزادراه اهواز _ بندر امام صورت می‌گیرد صرفه...

مادری که خودش را سزارین کرد

کره‌ شمالی‌ : ژاپن‌ نوکر آمریکا است

    جام جم آنلاین : کره‌ شمالی‌ روز دوشنبه‌...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان