مخالفت والدین ، ازدواج پنهانی دختر ۱۷ ساله را به دنبال داشت

مادری که خودش را سزارین کرد


دختر نوجوان وقتی با مخالفت پدرش برای ازدواج با پسر مورد علاقه اش روبه رو شد ، از خانه فرار کرد و پنهانی به عقد مرد جوان درآمد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، روز چهارم مرداد امسال ، مردی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و از گم شدن دختر نوجوانش خبر داد. این مرد در تشریح ماجرا به پلیس گفت : دختر ۱۷ ساله ام به نام سعیده برای رفتن به کلاس تقویتی از منزل خارج شد و دیگر بازنگشت.
با اطلاعاتی که ماموران از این مرد به دست آوردند ، تحقیقات ویژه ای را برای یافتن دختر نوجوان آغاز کردند. ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند دختر گمشده از یک سال پیش با پسری به نام آرش آشنا شده و قصد ازدواج با او را داشته اما با مخالفت پدرش روبه رو شده است. این فرضیه برای کارآگاهان که ممکن است دختر جوان با پسر مورد علاقه اش از خانه فرار کرده باشد ، قوت گرفت.
تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که دختر گمشده با خانواده اش تماس گرفت و گفت که با پسر مورد علاقه اش (آرش) ازدواج کرده است و در مشهد به سر می برند. با کشف این سرنخ ، ماموران چند روز بعد دختر و پسر فراری را شناسایی و بازداشت کردند و برای تحقیقات به مرکز پلیس انتقال دادند. روز گذشته دختر و پسر فراری برای بازجویی در شعبه چهارم دادیاری دادسرای امور جنایی تهران حضور یافتند. سعیده درخصوص انگیزه فرارش به دادیار سبحانی فر گفت : من و آرش قصد فرار نداشتیم ، اما وقتی پدرم با ازدواجمان مخالفت کرد ، تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم ، بنابراین موضوع را با آرش در میان گذاشتم و پس از راضی کردن وی ، پنهانی ازدواج کردیم و به مشهد رفتیم ، ما اشتباه کردیم و باید خانواده ام را راضی می کردیم. دادیار سبحانی فر پس از شنیدن اظهارات دختر و پسر فراری و ابراز ندامتشان آنها را آزاد کرد.
 

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

خودکشی از نوع جدید/ دختر و پسر ژاپنى به طور توافقى خودکشى کردند

 یک دختر و پسر ژاپنى با فراخواندن یکدیگر به سوى...

مادری که خودش را سزارین کرد

تجاوز به ۱۱۴ زن معلول در آسایشگاه

پرستار ۵۴ ساله سوئیسی اعتراف کرد به ۱۱۴ معلول و...

مادری که خودش را سزارین کرد

قتل عروس به دست برادرشوهر ۱۶ ساله‌

به گزارش ایسنا، بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب...