مخالفت وزیر ورزش با استعفای رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، محمود رشیدی  رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی دوشنبه گذشته به دلیل آن‌چه بیماری عنوان شده بود از سمت خود استفعا داد ولی امروز سایت رسمی این فدراسیون از مخالفت وزیر ورزش با این استعفا خـبـر داد.

 

بر بنیاد خـبـر منتشر شده روی سایت این فدراسیون، رشیدی امروز شنبه در خصوص استعفای خود با دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان ضمن گفت‌وگو کرده که با حمایت از روند اصلاحات اعمال شده در فدراسیون ورزشهای رزمی و همچنین تغییرات بنیادین و اساسی در نحوه مدیریت گروهها، کمیته ‌ها و انجمن‌های تحت پوشش این فدراسیون مواجه شده است. 

 

گودرزی در این گفت‌وگو عنوان داشته که مشکلات شخصی رییس فدراسیون نباید مانع از عملیاتی شدن برنامه های مثبت تدوین شده فدراسیون ورزشهای رزمی شود. هر مسئول ورزشی در مدیریت سازمان تحت نظر خود امکان دارد با مشکلات جسمی و خستگی مفرط ناشی از فشارهای چند وجهی جامعه هدف مواجه گردد ولی  مشکلات نباید موجب کاهش انگیزه خدمت به دستگاه ورزش کشور شود.

 

بر همین بنیاد وزیر ورزش و جوانان از رشیدی خواسته چون گذشته به کار خود ادامه دهد. 

 

رشیدی در این خصوص گفت: علیرغم فشارهای مضاعف جسمی و مشغله های فراوان کاری بنا به دستور موکد دکتر گودرزی تا پایان دوره قانونی چهار ساله در پست ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی به ادامه خدمت خواهم پرداخت. 

 

وی افزود: انشالله به زودی مجمع عمومی سالانه فدراسیون را برگزار می‌نماییم و تغییراتی اساسی در مدل اداری کم بازده  سابق اعمال خواهیم کرد. طی دوسال از دوره سرپرستی تا امروز در حال پرداخت حجم  وسیعی از بدهی های معوقه مدیران قبلی که به این فدراسیون به میراث رسیده است  بودیم و همچنین پیگیر ساختمان جدید و دایمی فدراسیون و تجهیز آن بودیم و در فاز جدید فعالیتهای تازه فدراسیون برنامه های اصلی ما ایجاد تغییرات بنیادین در ساختار اداری  فدراسیون خواهد بود.

 

رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در پایان گفت: برنامه های توسعه همگانی که منجر به کسب دوسال متوالی رتبه نخست  بین فدراسیونهای کشور شد کما فی السابق با همان الگوی موفق دوسال اخیر اجرا خواهدشد و در حوزه توسعه قهرمانی نیز مهمترین رویداد پیش رو بازیهای ساحلی قهرمانی آسیا ٢٠١۶ دانانگ ویتنام است که با تعامل بسیار خوب با کمیته ملی المپیک در حال اجرا و طی تشریفات رجیستر اسامی بازیکنان هستیم و به زودی اولین مراحل اردو های آمادگی شروع خواهد شد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 7:39 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

احمد زاده: برای قهرمانی آسیا می رویم.

در گفت و گو با فارس احمد زاده: در صورت...

مادری که خودش را سزارین کرد

بازیکن استقلال در آستانه مجازات احتمالی اعدام!

ستاره سرشناس و سال‌های دور باشگاه استقلال تهران (ع –...

ورود دوربین‌های متفرقه به ورزشگاه‌ها ممنوع شد

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در واکنش به صدا و سیما ورود...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان