مخفیگاه قاتل فراری را به پلیس اطلاع دهید

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ ساعت ۲۲ روز ۲۸ آذر سال ۸۶ مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.
با حضور مأموران کلانتری در محل وقوع حادثه مشخص شد، ۲ برادر به نام قاسم ۳۳ ساله و نجفعلی ۲۵ ساله با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این درگیری قاسم به قتل رسیده و برادرش نجفعلی از محل متواری شده است.
روشن، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، درباره این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد نجفعلی متهم به قتل برادرش فروشنده انواع موادمخدر به ویژه شیشه است که از مدتی پیش اعضای خانواده خود را تحت فشار شدید قرار داده است.
وی ادامه داد: نجفعلی از پدر و مادرش خواسته تا خانه خود را بفروشند و پول حاصل از فروش آن را در اختیار وی قرار دهند تا او بتواند با آن پول به خرید و فروش مواد مخدر اقدام کند.
وی افزود: قاسم برادر بزرگتر نجفعلی برای دفاع از پدر و مادر خود در مقابل فشار‌های نجفعلی با وی درگیر شده که در این درگیری از سوی نجفعلی به قتل می‌رسد.
با توجه به اینکه تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی محل اختفای نجفعلی به نتیجه نرسید بازپرس روشن دستور انتشار عکس متهم را صادر کرد تا شهروندان مخفیگاه این فرد را اطلاع دهند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تعرض دو مرد چینی به یک زن انگلیسی به بهانه کمک به او!

دو مرد چینى به بهانه رساندن یک زن انگلیسى به...

مادری که خودش را سزارین کرد

باقی ماندن ابزار جراحی ۳۰ سانتیمتری در شکم بیمار

ببین نیوز، این بیمار ۶۶ ساله، به نام، زنکا کوپکوا،...

مادری که خودش را سزارین کرد

قاتل هستم ؛ مرا ببخشید

جوان ۲۱ ساله ای که در پی درگیری خیابانی مرتکب...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب