مد جدید جراحی زیبایی در پارتی‌ها‬ + تصاویر

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش پانا به نقل از یاهون نیوز نوشت: یک سایت ژاپنی تصاویر تکان دهنده ای از رواج شیوه ای جدید زیباسازی بین جوانان این کشور منتشر کرد. این تصاویر افرادی را نشان می دهد که با وصل کردن سرم به سرهایشان در انتظار زیباشدن به سبک جدیدی هستند که این روزها در پارتی های جوانان ژاپنی زیاد دیده می شود.

بر این اساس این جوانان با استفاده از سرم های فیزیولوژی برآمدگی بزرگی روی پیشانی هایشان ایجاد کرده و سپس با فشار دادن انگشت شست آن را به شکل یک حلقه در می آورند، از این رو نام این شیوه را “کله حلقه ای” گذاشته اند.

“مائدا” از کسانی است که از سال ۱۹۹۹ در این کار فعالیت کرده و پارتی های مخصوص این جوانان را برگزاری می کند. وی نام این شیوه عجیب را که به روشهای شیطان پرستان شبیه است “تغییر جسم” می نامد و معتقد است این اقدام شیوه جدیدی برای زیبا کردن است.

به گفته وی جوانانی که برای آماده شدن جهت شرکت در پارتی های مخصوص از این شیوه استفاده می کنند، با وصل کردن سرم فیزیولوژی به سرهای خود به مدت دو ساعت در انتظار می نشینند تا شاهد برآمده شدن پیشانی هایشان شوند.

وی مدعی است این اقدام ضرری برای جوانان ندارد و روز بعد آثارش از بین می رود. مائدا شیوه کله حلقه ای ها را مرتبط با مد روز دانسته و آن را در ادامه علاقه جوانان به خالکوبی و دیگر مدهای دهه اخیر در غرب می داند.

با این حال پروفسور “ورنر مانگ” متخصص زیبایی از آلمان مخالف اظهارات مائدا است. به گفته وی اقدام جوانان ژاپنی می تواند برای سلامتی آنها بسیار خطرناک باشد. مانگ تاکید می کند سرم فیزیولوژی در برخی عمل های جراحی کاربرد دارد و کار آن جدا کردن پوست از بافت ماهیچه است. با این حال آنچه که کله حلقه ای ها با وارد کردن سرم زیر بافت پیشانی انجام می دهند صدمات غیرقابل جبران و مرگ را بدنبال دارد.

وی یادآور می شود تزریق چنین حجمی از سرم فیزیولوژی در بافت سر همچنین به اعصاب چشم آسیب جدی وارد کرده و حتی موجب کوری می شود. بر این اساس از نظر پزشکی دست زدن به چنین کاری دیوانگی است.

۰۱ مرداد ۱۳۹۰

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

آئودی شاهکار جدید خودروهای ۲۰۱۶ خود را وارد بازار نمود+عکس‌ها

شرکت خودروسازی آئودی امسال با معرفی نسل جدیدی از خودروی...

مادری که خودش را سزارین کرد

فقر از دیدگاه دکتر شریعتی

می خواهم  بگویم …… فقر  همه جا سر می کشد...

مادری که خودش را سزارین کرد

ماه چروک شد! / تصاویر چروکیدگی ماه

    به گزارش خبرگزاری مهر، کاوشگر ماهگرد Lunar Reconnaissance...

نظرات (0)

نه بابا اینا هلو انجیریه خوب دقت کنید!

وای وای چقدر زیبا شدن مگه نه…هی راه برید اونوقت از قیافتون ایراد بگیرید خوبه شکل این مونگولا بودید

halam beham khord engar ie pirashki ro toie kalashoon ja kardan

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب