مربی تیم ملی والیبال: قطری‌ها کارشکنی کردند

مادری که خودش را سزارین کرد

مربی تیم ملی والیبال گفت: تیم کره‌ی جنوبی را به خوبی آنالیز کرده‌ایم تا بازیکنان با تمام خصوصیات بازیکنان حریف آشنا شوند.


ابراهیم امیر حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی آخرین وضعیت ملی‌پوشان، اظهار کرد: شنبه اولین جلسه‌ی تمرینی خود را در محل اصلی مسابقات انجام دادیم. کلیه بازیکنان از نظر روحی و روانی در شرایط ایده‌آلی هستند و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.


وی افزود: شرایط آب و هوای قطر نیز بسیار خوب است و فقط درصد رطوبت دوحه کمی بالاست که البته آن هم برای ما مشکل خاصی بوجود نمی‌آورد. چرا که والیبال یک ورزش سالنی است.


امیر حیدری با بیان این که تیم ملی والیبال دیر به بازی‌های آسیایی دوحه اعزام شد، تصریح کرد: ۲ روز زمان برای تطبیق بازیکنان ما با شرایط دوحه ایده‌آل نیست و اگر ۴ روز زودتر به این مسابقات اعزام می‌شدیم، بهتر بود.


مربی تیم ملی والیبال، در ادامه خاطر نشان کرد: تمامی تاکتیک‌های کره را آنالیز کرده‌ایم و جهت‌های حمله‌ی کره‌ی جنوبی را برای بازیکنان توضیح داده‌ایم، هدف اصلی ما کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی دوحه است و امیدواریم با شکست کره‌ی جنوبی به این آرزو برسیم.


وی افزود: تیم‌های کره‌ی جنوبی و ایران، از بهترین‌های آسیا هستند و حتی باخت نیز چیزی از توانایی‌های این دو تیم کم نمی‌کند.


امیر حیدری در پایان به خبرنگار ایسنا، گفت: برغم کارشکنی قطری‌ها، عزم خود را جزم کرده‌ایم تا با ارایه یک بازی قوی از سد کره‌ی جنوبی بگذریم. در این بازی از تمام توان خود استفاده می‌کنیم و امیدوارم در پایان نیز مزد زحمات ۸ ماهه‌ی خود را بگیریم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

بارسلونا ۶-۰ خیخون؛ طوفان سوارز و داور!

این بار نیمار پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم...

دنیزلی: صباباتری بهتر از پرسپولیس بازی کرد

در جمع خبرنگاران دنیزلی: صباباتری بهتر از پرسپولیس بازی کرد...

تماس مظلومی با تیموریان برای حضور در استقلال و موافقت آندو

[ad_1] به گزارش خبرنگار مهر، آندرانیک تیموریان صبح امروز سه...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب