مرد جوان قبل از خودکشی با طناب دار سلفی گرفت+ تصویر

مادری که خودش را سزارین کرد

مرد جوان قبل از خودکشی از خود و طناب دار عکس سلفی گرفت و برای همسرش فرستاد.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، روز‌‌های پایانی فروردین امسال مرد چوپانی هنگام چرای گوسفندانش در روستایی اطراف شهرستان سبزوار با جسد حلق‌ آویز شده مرد جوانی از دکل برق روبه‌رو شد.

همسر مقتول در اظهاراتش به پلیس بیان کرد: با شوهرم چهار سال پیش زناشویی کردم. او مدتی بعد به مصرف شیشه روی آورد و تصمیم به جدایی گرفتم. اما شوهرم حاضر به جدایی نبود و دوباره با هم زندگی کردیم. چند هفته پیش متوجه شدم شوهرم با زنی در تلگرام ارتباط دارد.

زمانی که این موضوع فاش شد، دیگر تصمیم گرفتم برای همیشه شوهرم را ترک کنم. روز حادثه او در تلگرام برایم عکسی از صحنه دار زدن خودش ارسال نمود که گمان کردم قصد شوخی دارد و توجهی نکردم.

مرد جوان قبل از خودکشی با طناب دار سلفی گرفت+ تصویر

ماموران گوشی گوشی موبایل او را برای بازبینی اطلاعات در اختیار کارآگاهان پلیس فتای استان خراسان رضوی قرار دادند که مشخص شد ماجرای این خودکشی صحت دارد.

رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره بیان کرد: زمانی که او عکس سلفی صحنه خودکشی را برای همسرش ارسال کرده و جوابی از وی دریافت نمی‌کند، به زندگی‌اش پایان می‌‌دهد.

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ May 2016 | 8:14 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

جزییات مرگ دلخراش سرنشین خودرو پلیس در میان شعله ‌های آتش

ساعتی پیش یک دستگاه خودرو پلیس راهور تهران حین تردد...

مادری که خودش را سزارین کرد

کشف گور مرد ناپدید شده در بهشت زهرا (س) پس از یکسال و نیم تلاش پلیس

کشف گور مفقودی در بهشت زهرا (س) و منحل شدن...

مادری که خودش را سزارین کرد

دو شرور برای دخترها پیام مرگ ارسال می کردند

    : ۲ مرد که به بهانه مسافرکشی ،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب