مرکز صدور گواهی دیجیتال در تهران گشایش یافت

مادری که خودش را سزارین کرد

مرکز صدور گواهی الکترونیکی سه‌شنبه در مراسمی با حضور دکتر “پرویز داودی” معاون اول رییس جمهوری، وزیران بازرگانی و ارتباطات و فناوری اطلاعات در تهران افتتاح شد.


به‌گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم وزیر بازرگانی با بیان اینکه امروزه توجه به تجارت بیش از تولید در جهان اقتصاد سایه افکنده است،گفت:
تجارت الکترونیک از جایگاه خوبی برخوردار است و ‪ ۲۵‬درصد حجم تجارت الکترونیک از مجموع تجارت جهانی بیانگر سرعت توسعه تجارت الکترونیک در دنیا است.


“سید مسعود میرکاظمی” سپس از آمادگی وزارت بازرگانی برای ارایه خدمات گواهی دیجیتال در سراسر کشور و ارتباط با سایر کشورها خبر داد و ابراز امیدواری کرد که بخشهای غیردولتی نیز ازاین خدمات به‌نحو شایسته‌ای استفاده کنند.


به‌گفته وی، گواهی دیجیتال به توسعه تولید و تجارت کمک می‌کند و کسب و کار را در کشور رونق می‌بخشد.


در این مراسم معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت بازرگانی نیز گزارشی از روند افتتاح مرکز صدور گواهی دبجیتال الکترونیکی ارایه داد.


امضای تفاهم‌نامه همکاری میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت بازرگانی و امضای تفاهم‌نامه‌های ارایه خدمات گواهی الکترونیکی و پرده‌برداری از لوح‌های افتتاح مرکز صدور گواهی ریشه و بازرگانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


در این مراسم همچنین دکتر داودی معاون اول رییس جمهوری از سایت صدور گواهی “ریشه و میانی” در مرکز صدور گواهی دیجیتال، دیدن کرد.


مرکز صدور گواهی الکترونیکی تهران، دربلوار کشاورز خیابان شهید نادری واقع شده است.

مطالب مشابه

باتری با عمر جاودانه پیلو

باتری که با تکان دادن شارژ می‌شود!

«پیلو» باتری است که تنها با حرکت جنبشی شارژ می‌شود،...

چند توصیه مهم برای کسانی که ساعات طولانی از رایانه استفاده می‌کنند

اگر بیش از دو ساعت در روز از رایانه استفاده...

کامپیوتر بدون کیس سامسونگ

اولین کامپیوتر بدون کیس و منحنی شکل

سامسونگ، اولین کامپیوتر بدون کیس دنیا با صفحه نمایش ۲۷...