مرکز صدور گواهی دیجیتال در تهران گشایش یافت

مادری که خودش را سزارین کرد

مرکز صدور گواهی الکترونیکی سه‌شنبه در مراسمی با حضور دکتر “پرویز داودی” معاون اول رییس جمهوری، وزیران بازرگانی و ارتباطات و فناوری اطلاعات در تهران افتتاح شد.


به‌گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم وزیر بازرگانی با بیان اینکه امروزه توجه به تجارت بیش از تولید در جهان اقتصاد سایه افکنده است،گفت:
تجارت الکترونیک از جایگاه خوبی برخوردار است و ‪ ۲۵‬درصد حجم تجارت الکترونیک از مجموع تجارت جهانی بیانگر سرعت توسعه تجارت الکترونیک در دنیا است.


“سید مسعود میرکاظمی” سپس از آمادگی وزارت بازرگانی برای ارایه خدمات گواهی دیجیتال در سراسر کشور و ارتباط با سایر کشورها خبر داد و ابراز امیدواری کرد که بخشهای غیردولتی نیز ازاین خدمات به‌نحو شایسته‌ای استفاده کنند.


به‌گفته وی، گواهی دیجیتال به توسعه تولید و تجارت کمک می‌کند و کسب و کار را در کشور رونق می‌بخشد.


در این مراسم معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت بازرگانی نیز گزارشی از روند افتتاح مرکز صدور گواهی دبجیتال الکترونیکی ارایه داد.


امضای تفاهم‌نامه همکاری میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت بازرگانی و امضای تفاهم‌نامه‌های ارایه خدمات گواهی الکترونیکی و پرده‌برداری از لوح‌های افتتاح مرکز صدور گواهی ریشه و بازرگانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


در این مراسم همچنین دکتر داودی معاون اول رییس جمهوری از سایت صدور گواهی “ریشه و میانی” در مرکز صدور گواهی دیجیتال، دیدن کرد.


مرکز صدور گواهی الکترونیکی تهران، دربلوار کشاورز خیابان شهید نادری واقع شده است.

مطالب مشابه

گو پرو به پشتیبانی از ویندوزفون پایان داد

گو پرو به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دوربین‌‌های موسوم...

دانلود کنید: تصاویر پس زمینه سامسونگ گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج پلاس لو رفت

  با وجود اینکه تنها چند روز تا رونمایی هفتمین...

مادری که خودش را سزارین کرد

یه شوخی جالب با مترجم گوگل!

ابتدا *اسپیکر سیستم را روشن نموده* و وارد صفحه مترجم...