مرگ دختر ۱۶ ماهه بدلیل ‌آزار و اذیت

مادری که خودش را سزارین کرد
ایران: خدمتکار زن وقتی دختر بچه‌اش را به یکی از ساکنان ساختمان – محل کارش – می‌سپرد نمی‌دانست چه سرنوشت شومی در انتظار فرزندش است.

غروب شنبه مسئولان بیمارستانی در شمال تهران در تماس با پلیس از مرگ دختر ۱۶ ماهه‌ای به نام شیما بر اثر کودک‌آزاری خبر دادند.

مادر کودک با چشمان اشکبار به مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش گفت: من خدمتکار هستم و هر روز برای نظافت به ساختمانی در شمال شهر می‌رفتم از آنجا که جایی برای نگهداری دختر کوچولویم نداشتم به ناچار او را همراه خودم می‌بردم. البته برای اینکه بتوانم راحت‌تر به کارهایم برسم «شیما» را به یکی از همسایه‌ها می‌سپردم که خودش هم فرزند کوچکی داشت.

امروز هم طبق معمول بچه را به آنها سپرده و سرگرم کار شدم که ساعتی بعد مرد صاحبخانه ازمن اجازه گرفت تا بچه را برای گردش بیرون ببرد که من هم مخالفتی نکردم. اما دو ساعت بعد که برگشتند دخترم را بی‌حال و نیمه‌جان دیدم. هر چه پرسیدم چه اتفاقی افتاده جوابی نداد بنابراین با عجله او را به بیمارستان رساندم اما در کمال ناباوری بچه‌ام مقابل چشمانم جان داد.

پزشکان هم اعلام کرده‌اند او مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با اعلام موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل، دستور بازداشت مرد همسایه صادر شد و مأموران ساعتی بعد حمید – ۲۶ ساله – را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند اما وی منکر ماجرا شد و گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی برای بچه افتاده است. با این حال از آنجا که بازپرس جنایی به اظهارات مادر کودک و مرد همسایه مشکوک بود دستور بازداشت هر دو را صادر و آنها را برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

محاکمه یک مرد ایرلندى به اتهام تعرض به خویشاوندانش

مرد ایرلندى به اتهام آزار و اذیت و تعرض به...

مادری که خودش را سزارین کرد

بیوه هندی زنده زنده همراه شوهرش سوخت

جام جم آنلاین: یک زن هندی در کنار جنازه شوهر...

مادری که خودش را سزارین کرد

بیماری ناشناخته جان چند نفر را در روستاهای سراوان و خاش گرفت

 شب گذشته تعدادی از اعضای یک فامیل در روستاهای اطراف...

نظرات (0)

خب یعنی چکارش کرده؟

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب