معرفی برنامه‌‌های رادیو ایران در ابتدای سال جدید

مادری که خودش را سزارین کرد

یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران، ویژه برنامه‌‌های این شبکه در ایام شهادت و ولادت ائمه اطهار در ماه مبارک رجب را برشمرد.

یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران، در گفت‌وگو با مُخبر حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ویژه برنامه‌‌های این شبکه در ایام شهادت و اعیاد ائمه اطهار در ماه مبارک رجب گفت: رادیو ایران در سال جدید برنامه «دور عاشقان» را طراحی کرده است و این برنامه در روزهای شهادت و ولادت ائمه اطهار از ساعت ۲۰ تا ۲۱ به تهیه‌کنندگی حسین معصومی پخش می‌‌شود. 

وی ادامه داد: «کافه هنر» دوشنبه به مناسبت درگذشت دکتر قمر آریان مروری بر آثار و پژوهش‌‌های وی خواهد داشت. همین‌طور به خاطر سالگرد فوت فریدون پور‌رضا ترانه‌هایی از گیلان پخش می‌‌کنیم.

گودرزی خاطرنشان نمود: «شناسا» برنامه چالشی گروه فرهنگ و اندیشه است و در سال جدید روزهای یکشنبه به پاسداشت زبان فارسی که میراث فرهنگی و ادبی تمدن  ایران اسلامی است، می‌‌پردازد و درباره خطراتی که زبان فارسی را تهدید می‌‌کند با دکتر ناصر قلی سارلی و دکتر محسن حسینی صحبت می‌‌کنیم.

شهاب شهرزاد مجری کارشناس و عبدالله علایی تهیه‌کننده برنامه «شناسا» هستند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ April 2016 | 3:30 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

سیروس مقدم: ساخت سریال مناسبتی، برای من ریاضتی دلچسب است

سیروس مقدم: ساخت سریال مناسبتی، برای من ریاضتی دلچسب است...

مادری که خودش را سزارین کرد

نقدی بر سریال «از نفس افتاده»؛

یک منتقد معتقد است: گاهی واقعیت‌های تاریخی یا اجتماعی در...

حاشیه انتشار تصاویر تاییدنشده از چند بازیگر زن در قطعه شهدا + عکس

تعدادی از خانواده های شهدا از صبح پنجشنبه در اعتراض...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان