مــاه‌هـای آیـنـده مـنـتـظـر ارزانــی خـــانــه بـاشـیـد!

مادری که خودش را سزارین کرد

بازار مسکن پس از ماه‌ها راکد بودن به سمت افت قیمت سوق داده شده است به طوری که به گفته‌ی رییس اتحادیه مشاوران املاک؛ نرخ خانه در برخی نقاط تهران تا ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت.مصطفی قلی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: پیش از این وعده داده بودم در نیمه دوم سال قیمت خانه ارزان می‌شود که در حال حاضر باتوجه به گزارشاتی که از مشاوران املاک داشته‌ایم قیمت خانه در برخی نقاط تهران کاهش یافته است.


وی افزود: با روندی که در بخش مسکن حاکم شده است، فروشنده خانه افزایش یافته اما در مقابل خریداران محدود هستند این مساله این نوید را می‌دهد که در ماه‌های آتی روند نزولی قیمت خانه ادامه خواهد داشت.


او با بیان اینکه در شرایط فعلی خریداران کمتری وجود دارد چراکه مردم منتظرند قیمت خانه ارزان شود، گفت: در شرایط فعلی بازار از افت قیمت‌ها حکایت دارد.


خسروی معتقد است: وقتی خریداری برای خرید خانه وجود ندارد به طور طبیعی کسانی که کارشان خرید و فروش خانه است باید قیمت‌ها را کاهش دهند تا رونقی در بازار ایجاد شود که در حال حاضر با شکسته شدن قیمت‌ها مواجه هستیم و اگر از هر مشاور املاکی سوال کنید؛ آنها گواهی می‌دهند قیمت خانه کاهش یافته است.


رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در چند ماه اخیر تلاش‌های بسیاری برای جلوگیری از تخلفات در این عرصه شده است که این عامل نیز یکی از دلایل کاهش قیمت بوده که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد رسیدن قیمت خانه به نرخ واقعی باشیم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

آغاز حمله‌‌های بهاره طالبان با انفجار خونین کابل

آغاز حمله‌‌های بهاره طالبان با انفجار خونین کابل جهان > آسیا و...

مادری که خودش را سزارین کرد

ریگی:”مگر نمی‌گویید امام زمان وجود دارد، پس بیایدمرا دستگیر کند”

امام جمعه موقت مشهد گفت: ایران با دستگیری ریگی همه...

مادری که خودش را سزارین کرد

امپراتوری پیکان

هفته نامه تجارت فردا – انیس سجادی: نوستالژی مشترک چند...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان