“ممفیس” و”هیوستن” از حرفه ای NBA، خواهان حامد حدادی هستند

مادری که خودش را سزارین کرد

رییس فدراسیون بسکتبال ایران پس از نشست با نمایندگان دو باشگاه ازNBA و باشگاهی از فرانسه که خواهان به خدمت گرفتن حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی هستند، گفت: پیگیری این باشگاه ها من را به انجام شدن این جابه جایی ها امیدوار می کند، اما بازیکنان باید به جایی بروند که به سودشان باشد و زیان نبینند.


محمود مشحون در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به پکن درباره این نشست اظهار کرد: پنج شنبه درحاشیه بازی های المپیک، با نمایندگان ممفیس و هیوستن از NBA و یک باشگاه فرانسوی که در پی جذب حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی هستند، صحبت کردیم. قرار شد این باشگاه ها درخواست رسمی خود را به صورت کتبی به ما ارائه کنند، تا ما هم در این باره تصمیم گیری کنیم.


وی ادامه داد: این سه باشگاه هنوز به صورت رسمی پیشنهادی را به ما ارائه نداده اند. اگرچه ما نظرمان درباره ی این جا به جایی ها و رفتن بازیکنان مثبت است، با این حال باید شرایط را ارزیابی کرد، تا خوب باشند و بچه ها به جایی بروند که ضررنکرده و سود ببرند.


مشحون در پایان به خبرنگارایسنا گفت: فکرمی کنم شانس این دو بازیکن برای ترانسفر شدن زیاد باشد. خودم به نهایی شدن این جابه جایی ها خوشبین هستم، زیرا نمایندگان این سه باشگاه بسیار پیگیر هستند. اشتیاق و پیگیری آنها من را به رفتن این دو بازیکن بسیار امیدوار


می کند.”


“ممفیس” و”هیوستن” از باشگاه های حاضر در رقابت های بسکتبال حرفه ای NBA، خواهان حامد حدادی هستند. صمد نیکخواه بهرامی هم مورد توجه باشگاه فرانسوی قرار دارد.


مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تورنمنت تیراندازی فرانسه؛ تیر خدمتی طلایی شد

تورنمنت تیراندازی فرانسه؛ تیر خدمتی طلایی شد ورزش > ورزش‌‌های دیگر –...

مادری که خودش را سزارین کرد

کناره‌گیری عربستان از لیگ قهرمانان آسیا؟

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

رونمایی از لباس جدید بارسلونا (عکس)

شرکت نایکی پیراهن جدید تیم فوتبال بارسلونا که شاگردان لوئیس...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب