موضوع درگیری محمدزاده و حاتمی چه بود؟

مادری که خودش را سزارین کرد

در دیدار ۲ تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز ، وحید محمدزاده و فرزاد حاتمی با یکدیگر درگیر شدند.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در دیدار ۲ تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز اتفاق جالی رخ داد و وحید محمدزاده و فرزاد حاتمی با یکدیگر درگیری پیدا کردند که با پادرمیانی بازیکنان ۲ تیم ،این موضوع حل شد اما نکته قابل توجه این موضوع ، صحبت ‌های محمدزاده ، مدافع جوان ذوب آهن است که پس از پایان بازی در گفت‌وگو با مُخبر باشگاه خبرنگاران آن ‌ها را مطرح نمود:

وی درباره درگیری اش با فرزاد حاتمی بیان کرد: فوتبال ورزش جوانمردانه است و معرفت در آن حرف اول را می‌ زند اما اگر بخواهیم به خاطره یک برد و یا یک گل آن ‌ها را زیر پا بگذاری ، قطعا ارزشی نخواهد داشت. حاتمی در صحنه هایی از بازی با آرنج به صورت من ضربه می‌ زد که داور برخی از آن خطاها را می‌ دید و سوت می‌ زد و برخی دیگر را مشاهده می‌ نمود و از آن می‌ گذشت اما به هر حال امیدوارم هوادران از تیم مان راضی باشند.

مدافع ذوب آهن افزود: فوتبالی که “علی اصغری” باشد و از روی پرتاب دست بخواهد نتیجه داشته باشد ، ارزشی نخواهد داشت و بار دیگر هم می‌ گویم امیدوارم هوادرانمان از عملکرد تیم راضی باشند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ April 2016 | 10:17 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

اعتراض فرگوسن به رفتار غیرقانونی در ایران

سر آلکس فرگوسن سرمربی افسانه‌ای تیم منچستر یونایتد بریتانیا به...

والیبال ایران در مکان ۲۴ قرار گرفت

رده‌بندی بهترین تیم‌های والیبال جهان والیبال ایران در مکان ۲۴...

مادری که خودش را سزارین کرد

وحید هاشمیان: حق ایران باخت بود

وحید هاشمیان پس از باخت دو بر صفر تیم ملی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان