میوه‌فروشان در صدر متخلفان صنفی

مادری که خودش را سزارین کرد

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: صنف میوه و تره بار در صدر تخلفات واحدهای صنفی در ماه گذشته قرار داشتند و پس از آن …

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: صنف میوه و تره بار در صدر تخلفات واحدهای صنفی در ماه گذشته قرار داشتند و پس از آن پوشاک و واحدهای نانوایی در رتبه های بعدی قرار دارند.

حسین درودیان اظهار کرد: در ماه گذشته و بر اساس آخرین بازرسی های انجام شده بیشترین تخلفات واحدهای صنفی در رابطه با عدم درج قیمت با ۲۷۵۳ مورد بود و پس از آن عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی با ۱۳۵۷ مورد و گران‌فروشی با ۱۰۹۳ فقره در ردیف های بعدی قرار دارند.

وی ادامه داد: عدم صدور صورتحساب به تعداد ۷۶۶ مورد، برگزاری حراج غیرقانونی با ۱۴۷ تخلف و کم فروشی با ۱۴۳ مورد به ترتیب بیشترین نوع تخلفاتی بودند که واحدهای صنفی در ماه گذشته مرتکب شدند.

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران همچنین درباره نظارت ویژه بر فروش واحدهای صنفی روزهای پایانی سال و ایام عید نوروز نیز توضیح داد: منتظر دستورالعمل سازمان صنعت، معدن و تجارت در این زمینه هستیم که امیدواریم با توجه به پایان سال، همکارانی که در صنف پوشاک یا بقیه کالاهای پرمصرف این ایام هستند به این موضوع دقت و توجه لازم را داشته باشند.

به گفته درودیان، بازرسی ها در این ایام بیشتر شده و با تخلفات به طور خاص برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ January 2016 | 4:38 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

پژوهشگران ایرانی نانو الیافی با قطر کمتر از ۱۰۰ نانومتر تولید کردند

پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات موفق به...

مادری که خودش را سزارین کرد

ایران منفورترین کشور دنیا در نظر آمریکایی ها

ایران در میان افکار عمومی آمریکایی ها ، از میان...

مادری که خودش را سزارین کرد

عدم تمایل ایران به مذاکره با آمریکا در زمینه مسایل عراق و اصرار آمریکایی ها!

 استفن هدلی مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت مقامهای جمهوری...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب