میوه‌فروشان در صدر متخلفان صنفی

مادری که خودش را سزارین کرد

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: صنف میوه و تره بار در صدر تخلفات واحدهای صنفی در ماه گذشته قرار داشتند و پس از آن …

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: صنف میوه و تره بار در صدر تخلفات واحدهای صنفی در ماه گذشته قرار داشتند و پس از آن پوشاک و واحدهای نانوایی در رتبه های بعدی قرار دارند.

حسین درودیان اظهار کرد: در ماه گذشته و بر اساس آخرین بازرسی های انجام شده بیشترین تخلفات واحدهای صنفی در رابطه با عدم درج قیمت با ۲۷۵۳ مورد بود و پس از آن عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی با ۱۳۵۷ مورد و گران‌فروشی با ۱۰۹۳ فقره در ردیف های بعدی قرار دارند.

وی ادامه داد: عدم صدور صورتحساب به تعداد ۷۶۶ مورد، برگزاری حراج غیرقانونی با ۱۴۷ تخلف و کم فروشی با ۱۴۳ مورد به ترتیب بیشترین نوع تخلفاتی بودند که واحدهای صنفی در ماه گذشته مرتکب شدند.

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران همچنین درباره نظارت ویژه بر فروش واحدهای صنفی روزهای پایانی سال و ایام عید نوروز نیز توضیح داد: منتظر دستورالعمل سازمان صنعت، معدن و تجارت در این زمینه هستیم که امیدواریم با توجه به پایان سال، همکارانی که در صنف پوشاک یا بقیه کالاهای پرمصرف این ایام هستند به این موضوع دقت و توجه لازم را داشته باشند.

به گفته درودیان، بازرسی ها در این ایام بیشتر شده و با تخلفات به طور خاص برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ January 2016 | 4:38 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

حکم اعدام یک متجاوز به عنف در اصفهان اجرا می‌شود

حکم اعدام فردی که پس از ارتکاب چندین فقره تجاوز...

مادری که خودش را سزارین کرد

خطر زلزله ۷ ریشتری در تهران وجود دارد

زلزله، این روزها بسیار پر خبر است. همین آخر هفته...

مادری که خودش را سزارین کرد

ریال ایران سومین پول کم ارزش دنیا شد

۵ سال پیش واحد پول ایران دهمین پول کم ارزش...

دانلود کتاب حجاب

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب