نابیناشدن یک روحانی به‌خاطر نجات دختر از چنگ اراذل + عکس

مادری که خودش را سزارین کرد

فارس: امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران به دلیل اقدام برای نجات یک دختر جوان از چنگال اراذل و اوباش در خیابان شریعتی تهران، در آستانه نابینایی از یک چشم قرار گرفت.

حجت‌الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران که شب گذشته برای نجات یک دختر جوان از چنگال ۲ نفر از اراذل و اوباش از جان‌گذشتگی کرده و هم‌اکنون در پی نجات دادن این دختر، در آستانه نابینایی چشم راست خود قرار گرفته است، در بخش اورژانس بیمارستان فارابی تهران و در حالی که خون چشم وی تمام لباس‌های وی را پوشانده بود، در تشریح این واقعه به فارس گفت: ساعت ۲۲ شب سه‌شنبه در خیابان شریعتی، پائین‌تر از خیابان ملک به همراه ۲ نفر همراه داخل خودروی خود در حال عبور بودیم که ناگهان صدای فریادهای دختر جوان را شنیدیم.

مجروح شدن حجت الاسلام فروزش توسط اراذل و اوباش در تهران

وی افزود: بلافاصله پس از شنیدن این فریادها به سمت صدا حرکت کرده و مشاهده کردیم که ۲ نفر از اراذل و اوباش سوار بر یک موتور برای ربایش یک دختر جوان اقدام کرده‌اند. این اراذل و اوباش قصد داشتند به زور، دختر جوان را سوار بر موتور کرده و با خود ببرند اما این دختر با فریادهای خود درخواست کمک کرده و از سوار شدن خودداری می‌کرد و ۲ پسر جوان نیز وی را ضرب و شتم کرده و مورد هتاکی قرار می‌دادند.

حجت‌الاسلام فروزش ادامه داد: با مشاهده این صحنه برای نجات دادن دختر به سمت اراذل و اوباش مهاجم یورش بردیم، اما با مقاومت این مهاجمان روبرو شده و درگیر شدیم. در هنگام درگیری، یکی از آنها که شیشه نوشابه‌ای در دست داشت، این شیشه را با زدن به بدنه موتور شکست و سپس با آن چندین ضربه به چشم راست من وارد کرد.

مجروح شدن حجت الاسلام فروزش توسط اراذل و اوباش در تهران

به گزارش فارس، ضربات وارد شده بر چشم راست حجت‌الاسلام فروزش بسیار شدید بوده و به گفته یکی از پزشکان حاضر در اورژانس بیمارستان فارابی احتمال تخلیه شدن چشم راست این روحانی از خودگذشته و ایثارگر بسیار زیاد است.

حجت‌الاسلام فروزش در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: الحمدلله موفق شدیم این دختر را از چنگال اراذل و اوباش و دزدان ناموس مردم نجات دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام فروزش دقایقی پس از گفت‌وگوی خود با فارس به علت خونریزی شدید چشم راست خود بیهوش شد.

انتقال حجت الاسلام فروزش از بخش اورژانس به اتاق عمل توسط کادر درمانی بیمارستان فارابی در تهران

این روحانی از خودگذشته به علت شدت جراحات وارده و برای جراحی به بیمارستان حضرت رسول(ص) منتقل شد.

۱۷ خرداد ۱۳۹۰

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

انهدام یک باند فحشا در کیش

 ماموران مبارزه با مفاسد اجتماعى کیش یک باند فساد و...

مادری که خودش را سزارین کرد

کشته و مجروح شدن ۴۰۰ نفر در حملات انتحاری در موصل عراق

پلیس عراق اعلام کرد ، سه شنبه شب ۱۴ اوت...

مادری که خودش را سزارین کرد

آسانسور جان زن ۷۵ ساله را گرفت

این بالابر وسط پله‌‌ها به‌کار گرفته شده بود که گیر...

نظرات (7)

واقعا این مرد های بی چاره ی غیر تی تا کی باید تاوان حماقت های زنها رو بدن

آفرین غیرت

خدا کنه خوب بشه

واقعا دست مریزاد برادر
خدا حفظت کنه…

آفرین بر غیرت و مردانگی این طلبه جوان خدا کنه که بینایی شو از دست نده الله یارش باشه

فقط عرض میکنم درودبراین غیرت و مردانگی

واقعا مرد بوده

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب