نجات زن از طبقه یازدهم +عکس

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین برگرفته از سازمان آتش نشانی تهران، وقتی که همسایگان فریادهای بانوی ۵۴ ساله را شنیدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و درخواست کمک کرند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را ساعت ۱۱:۱۱ روز گذشته به ابتدای جاده ورامین، مجتمع مسکونی گلستان اعزام کرد.

نادر بهرام زاده فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره بیان کرد: در یکی از واحدهای مسکونی طبقه یازدهم یک مجتمع مسکونی یازده طبقه یک بانوی ۵۴ ساله در بالای چهار پایه مشغول نظافت منزلش بود که ناگهان سقوط کرده بود و توانایی حرکت کردن را نداشت.

وی اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت با به کار گیری ابزار مخصوص درب ورودی این واحد مسکونی را باز کرده و خانم میانسال که از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود را با به کار گیری برانکارد به خارج از ساختمان منتقل کردند و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و مأموریت خود را به پایان رساندند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 11:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

زلزله ۴٫۷ ریشتری کرمان را لرزاند/اعزام ۲ تیم عملیاتی به مناطق زلزله زده

سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر بیان کرد:زلزله ۴٫۷...

مادری که خودش را سزارین کرد

تاسف شدید مادری که از ترس طلاق ۳ فرزندش را خفه کرد

مادری که متهم است ۳ فرزند خردسال خود را خفه...

مادری که خودش را سزارین کرد

‌۷‌ کشته‌ و ‌۱۲‌ مجروح‌ در واژگونی‌ یک‌ اتوبوس‌ درمحور کرج‌ قزوین‌

معاون‌ عملیاتی‌ پلیس‌ راه‌ کشور گفت‌: شب‌ گذشته‌ براثر واژگونی‌...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان