نجات زن از طبقه یازدهم +عکس

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین برگرفته از سازمان آتش نشانی تهران، وقتی که همسایگان فریادهای بانوی ۵۴ ساله را شنیدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و درخواست کمک کرند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را ساعت ۱۱:۱۱ روز گذشته به ابتدای جاده ورامین، مجتمع مسکونی گلستان اعزام کرد.

نادر بهرام زاده فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره بیان کرد: در یکی از واحدهای مسکونی طبقه یازدهم یک مجتمع مسکونی یازده طبقه یک بانوی ۵۴ ساله در بالای چهار پایه مشغول نظافت منزلش بود که ناگهان سقوط کرده بود و توانایی حرکت کردن را نداشت.

وی اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت با به کار گیری ابزار مخصوص درب ورودی این واحد مسکونی را باز کرده و خانم میانسال که از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود را با به کار گیری برانکارد به خارج از ساختمان منتقل کردند و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و مأموریت خود را به پایان رساندند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 11:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

کشف ۱۲ میخ در جمجمه مرد آمریکایى!

 پزشکان آمریکایى از سر یک مرد ۳۳ ساله که از...

مادری که خودش را سزارین کرد

انهدام یک باند فساد و فحشا در کرمانشاه

 ماموران انتظامى استان “کرمانشاه ” روز گذشته یک باند فساد...

مادری که خودش را سزارین کرد

خزر مویه می‌ کند/ «سالم سازی دریا» گام اول

خبرگزاری مهر – گروه استان ‌ها: دریاچه‌ای که همیشه خبرساز...