نجات کارگر چاه کن از اعماق چاه ۲۰ متری+عکس‌ها

مادری که خودش را سزارین کرد

چاه کن جوان که در اعماق چاه ۲۰ متری در منطقه شهر ری گرفتار شده بود با تلاش آتش نشانان نجات یافت.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۹ و گروه امداد و نجات ۱۷ را ساعت ۸:۳۶ صبح روز گذشته به شهر ری، محله حمزه آباد، خیابان گلستان چهارم شرقی اعزام نمود.
نجات کارگر چاه کن از اعماق چاه 20 متری+عکس‌ها

احمد زارع تیموری رئیس ایستگاه ۹۶ در مورد این حادثه گفت: در قسمت حیاط یک ساختمان مسکونی دو طبقه، یک نفر کارگر چاه کن در عمق ۲۰ متری چاه در حال کار بود که ناگهان بی هوش شد و قادر به خارج شدن از چاه نبود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، کارگاه نجات چاه را در دهانه چاه برپا کرده و با به کار گیری تجهیزات دمنده مخصوص، اقدام به تهویه هوای داخل چاه کردند.

این رئیس ایستگاه تصریح نمود: نیروهای عملیاتی با به کار گیری تجهیزات مخصوص کارگر ۲۷ ساله تبعه افغان که کاملاً بی هوش بود را از خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

نجات کارگر چاه کن از اعماق چاه 20 متری+عکس‌ها

زارع تیموری با اعلام اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است، خاطرنشان نمود: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی و ارائه تذکرات ایمنی به مالک ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند.

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 4:01 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

خودکشى به علت دریافت جواب منفى از خواستگارى

جوان ۲۶ ساله اى که بنا به اظهارات اولیاء وى...

مادری که خودش را سزارین کرد

ماجرای تکان دهنده مرد افغانی که به دخترانش تجاوز می‌کرد

روزنامه شرق: پس از قتل مرد افغان و بازداشت قاتل...

مادری که خودش را سزارین کرد

نجات انسان از دهان تمساح

روستاییان در شمال شرقی زیمبابوه ، یک شکارچی را از...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان