نرگس ، نفس آخر را کشید

مادری که خودش را سزارین کرد


 
images/20060902/narges.jpg
 
دختر ۳ ساله کرجی که در پی آزار و اذیت های مادرش روانه بیمارستان شده بود، ظهر روز گذشته پس از ۶ روز جدال با مرگ ، روی تخت بیمارستان جان باخت.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت ۴ بامداد ۶ شهریور امسال ، زن جوانی همراه یکی از اقوامش ، دختر ۳ ساله ای را برای درمان به بیمارستان قائم کرج انتقال داد. با توجه به وضعیت جسمی نامناسب کودک ، پزشکان بیمارستان تلاش برای نجات وی را آغاز کردند، اما دختر کوچولو براثر ضربه مغزی به حالت کما رفت.
یکی از مسوولان بیمارستان که به وضعیت کودک مشکوک شده بود، با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و ماجرا را اطلاع داد. به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری ۱۷ مهرویلا با اعزام به بیمارستان ، تحقیق از مادر کودک را شروع کردند. مادر کودک خود را زهرا ۲۷ ساله معرفی و اظهار کرد: دخترم «نرگس» را شوهرم مورد اذیت و آزار قرار داده و دست و پایش را با سیگار سوزانده است.
این زن در بازجویی های مقدماتی پلیس دچار تناقض گویی های متعدد شد و شک کارآگاهان را به یقین تبدیل کرد که او در این ماجرای دلخراش نقش دارد. به این ترتیب زن جوان بار دیگر بازجویی شد و اعتراف کرد با دستان خود ، دخترش را مورد اذیت و آزار قرار داده است.
زن سنگدل در اظهاراتش گفت : وقتی شوهرم حاضر به جدایی نشد ، اخلاق و رفتارم تغییر کرد. کنترل خود را از دست داده و فقط به دنبال راه نجات بودم. دیگر حال و حوصله دخترم ، نرگس را نداشتم ، انگار دچار جنون شده بودم ، بی اختیار دخترم را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار دادم تا شاید شوهرم مجبور به جدایی از من شود. بنا بر این گزارش ، ساعت یک بعد از ظهر دیروز نرگس کوچولو پس از ۶ روز جدال با مرگ ، روی تخت بیمارستان جان خود را از دست داد. با مرگ این دختر ۳ ساله ، تحقیقات ماموران انتظامی کرج وارد مرحله تازه تری شد. با گزارش موضوع به بازپرس دادسرای کرج ، تحقیق از مادر این کودک ۳ ساله به اتهام آزار و اذیت و مرگ فرزند ، آغاز شد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

قتل فجیع مرد جوان برای تصاحب همسرش!

دیوان عالی کشور حکم مجازات زن‌ومردی جوان را که برای...

تصاویر تخریب ۱۲خودرو توسط اسی شلنگ و دوستان !

به نقل از مهر، اهالی کوچه مقدم فر در خیابان...

مادری که خودش را سزارین کرد

سایت ‌های فروشگاهی مواد منفجره مجرم هستند

 به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب