نسخه جدید مترجم گوگل روی هر اپلیکیشنی ظاهرشده و کار ترجمه را انجام می‌‌دهد

مادری که خودش را سزارین کرد

فناوری اطلاعات > نرم افزار – این روزها مترجم گوگل همه‌کاره شده و کمک دست بزرگی برای کاربران شده است تا با ارتباطات با یکدیگر دست به رمزگشایی متون، اصوات و حتی عکس‌‌های مربوط به زبان‌‌های خارجی بزند.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرآنلاین، سال گذشته گوگل اعلام نمود قصد دارد تا گوگل ترنسلیت مانند «کلیپ برد» در کنار هر اپلیکیشنی در صورت درخواست کاربر، ظاهرشده و نقش خود را ایفا کند.

و امروز این ویژگی روی اندروید تبدیل به واقعیت شده و کاربران با نصب تازه‌ترین نسخه گوگل ترنسلیت می‌‌توانند با انتخاب واژه خارجی موردنظر روی هر اپلیکیشنی که بازکرده‌اند، ترجمه هم‌زمان را درخواست کنند.

ویژگی جدید با هر نوع اپلیکیشنی و با هر زبانی کار می‌‌کند و نکته جالب پشتیبانی به‌صورت آفلاین است که کمک بزرگی به کاربران می‌‌کند.

از سوی دیگر سرانجام نسخه آفلاین گوگل ترنسلیت برای آی او اس نیز آمد و کاربران آیفون و آی پد می‌‌توانند با دانلود بسته‌‌های زبانی متنوع ترجمه آفلاین را در اختیار داشته باشند. (البته برای زبان‌‌های برگزیده و نه همه زبان‌‌ها)


۵۶۵۶

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

جدول پرفروش ترین دوربین های دیجیتالی + عکس

مهر: دوربین ها تمامی زوایای زندگی مان را بایگانی کرده...

گوگل در رقابت با آمازون اسپیکرهای هوشمند می‌ سازد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان