همیشه باید برای مقابله با حوادث آماده باشیم

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر، آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی ظهر پنجشنبه در دیدار رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: جمعیت هلال احمر نیاز به تعریف و تمجید ندارد زیرا تنها سازمانی است که از میان توده مردم برخاسته است.

وی با بیان اینکه هلال احمر یک سازمان عاطفی و سرشار از مهر، است، افزود: باید قدر این سازمان را دانست و حیثیت این سازمان را با امانت داری حفظ کرد تا محبوبیت نسبت به آن در جامعه باقی بماند.

استاد برجسته حوزه بیان کرد: دنیا همیشه مکان وقوع اتفاقات مختلف است بنابراین همیشه باید برای مقابله با این وقایع آماده باشیم و جمعیت هلال احمر در این زمینه آمادگی کامل را دارد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر بر بنیاد یک نوع معاهده مردمی شکل گرفته است، افزود: باید بتوانیم تعهدات خود را در جامعه به خوبی پیاده کنیم زیرا هرکس تعهدات خود را در به خوبی و در چارچوب عدالت اجرا کند به موفقیت خواهد رسید.

آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدیر از اجرای طرح خانه هلال در روستا‌‌ها افزود: احداث خانه‌‌های هلال می‌‌تواند نتایج مثبت بسیاری در جامعه داشته باشد.

وی با تأکید بر لزوم احداث خانه‌‌های هلال در روستا‌‌ها افزود: با ایجاد خانه هلال روستائیان در حوادث مختلف می‌‌توانند به کمک رسانی بپردازند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: تقاضا داریم تا بر مساعدت‌‌های عمومی که برای حفظ اموال مردم انجام می‌‌گیرد دقت و نظارت بیشتری انجام تا آینده درخشانی نصیب جمعیت هلال احمر شود.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ May 2016 | 3:38 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

شکستن درختان در ورامین/برق برخی نواحی ورامین قطع شد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر،...

مادری که خودش را سزارین کرد

شرور سابقه دار در کرمان به دام افتاد

 ماموران پلیس کرمان شرور سابقه دار ى را به جرم...

مادری که خودش را سزارین کرد

۲۶ شرور نامی کرج به دام پلیس افتادند

    فارس: نیروی انتظامی استان تهران صبح امروز در...