واکنش نمایندگان مجلس به ضرب وشتم دانشجوى ایرانى در آمریکا

مادری که خودش را سزارین کرد

 211 نماینده مجلس شوراى اسلامى ایران در نامه اى اقدام وحشیانه پلیس امریکا را در ضرب و شتم دانشجوى ایرانى به شدت محکوم کردند .

، در این نامه که درپایان جلسه علنى امروز یکشنبه مجلس شوراى اسلامى قرائت شد ، نمایندگان امضاکننده ، این عمل را وحشیانه ، زشت و غیرانسانى دانستند و ضمن محکوم کردن آن ازنهادهاى مختلف بین المللى ، محکومیت و پیگیرى قضایى آن را خواستار شدند .


نمایندگان مجلس ایران همچنین بااشاره به ادعاهاى دروغین امریکاییها مبنى بر دفاع ازحقوق بشر ، شعار دفاع از حقوق بشر را ابزارى براى پایمال کردن بنیادى ترین حقوق انسانها و ملتها دانستند و افزودند متاسفانه جویندگان علم واندیشه را درمحیطى علمى ودانشگاهى مورد ضرب و شتم قرار مى دهند و اگر تصویربردارى پنهانى از این عمل در کار نبود این وحشیگرى نیز زیر نقاب پنهانکاریهاى دولت امریکا گم مى شد .


دویست و یازده نماینده مجلس شوراى اسلامى ایران ، تصریح کردند : امروز منفورترین دولت ، دولت امریکا است و این نفرت باجنایات روزمره رژیم صهیونیستى روبه افزایش است .


پلیس دانشگاه ((یو سى ال اى )) U C L A درشهر لس انجلس در ایالت کالیفرنیا امریکا ، سه شنبه شب هفته گذشته مصطفى طباطبایى نژاد دانشجوى ۲۳ساله ایرانى را در حالى که در سالن کتابخانه این دانشگاه مشغول مطالعه بود ، به بهانه همراه نداشتن کارت عضویت , با شوک دهنده الکترونیکى مورد ضرب و شتم قرار داد.

مطالب مشابه

جان کری: عربستان نمی‌تواند سلاح هسته‌ای بخرد

[ad_1] وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه در مصاحبه‌ای گفت که...

مادری که خودش را سزارین کرد

اعتراف مجریBBCبه داشتن رابطه نامشروع +عکس

به گزارش ایرنا، ‘اندرو مار’ از مجریان مشهور تلویزیون ‘بی...

مادری که خودش را سزارین کرد

هوادار ۱۷ساله سپاهان در ورزشگاه جان داد

ماجرای غم انگیز مرگ حامد باقری ، هوادار ۱۷ساله سپاهان...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب