وقتی دختر شهرستانی با عکسهای غیراخلاقی تهدید می شود

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20071129/woman.jpg :مرد جوانی که پس از ارتباط پنهانی با یک دختر شهرستانی ، وی را به منزل اجاره ای اش در یکی از محله های تهران کشانده و از وی عکسهای غیراخلاقی تهیه کرده بود ، از سوی ماموران اداره اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران دستگیر شد.
ساعت ۱۲ ظهر روز ۶ آذر امسال ، ماموران اداره اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران هنگام گشتزنی در محوطه ترمینال شماره ۴ به دختر جوانی که با پوشش نامناسب همراه مردی در آن حوالی پرسه می زد، مشکوک شدند و آن دو را بازداشت و برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل کردند. متهمان در بازجویی های پلیسی ادعا کردند که یکدیگر را نمی شناسند و در محوطه فرودگاه با هم آشنا شده اند.


عکسهای دختر جوان بهانه ای برای اجرای نقشه شوم


به دنبال اظهارات متناقض متهمان ، تحقیقات پلیسی از آنها ادامه پیدا کرد تا این که دختر جوان با افشای راز ارتباط پنهانی خود با مرد غریبه ، عنوان کرد: مرد جوان با انتقال او به منزل اجاره ای اش از وی عکسهایی تهیه کرده است.
بنا بر اظهارات دختر جوان ، پرونده ای تشکیل و به دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران ارسال شد و قاضی صابری زفرقندی ، سرپرست دادسرا پرونده را برای ادامه تحقیقات در اختیار دادیار شهبازی ، رئیس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران قرار داد.
به این ترتیب ، ماموران با کسب مجوز قضایی به منزل اجاره ای متهم اعزام شدند و در بررسی از آنجا، تلفن همراه وی را به دست آوردند که تعداد زیادی عکس و فیلمهای خارجی و ایرانی غیرمجاز و عکسهای مختلف مربوط به دختر جوان در گوشی تلفن کشف و ضبط شد.بنا بر این ، متهمان روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه دوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران انتقال یافتند.


ارتباطی که به سرانجامی سیاه می رسید


دختر بازداشت شده در اظهاراتش به دادیار شهبازی گفت: یک سال و نیم قبل وقتی برای دیدن خواهرم به منزل وی در تهرانسر آمده بودم ، با این مرد که در آن حوالی با خانواده اش زندگی می کرد، آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت و پس از این که به محل زندگی ام در غرب کشور بازگشتم ، ارتباط تلفنی مان همچنان ادامه پیدا کرد تا این که روز گذشته با پرواز هوایی به بهانه گرفتن مدرک فارغ التحصیلی دانشگاهم به تهران آمدم و به دروغ به خانواده ام گفتم شب را منزل خواهرم می مانم.
متهم ادامه داد: وقتی به محوطه فرودگاه رسیدم ، با پسر مورد علاقه ام تماس گرفتم و او به سراغم آمد و با هم به گردش رفتیم و شب را در منزل اجاره ای ماندم. وی آن شب با گوشی تلفن همراهش از من عکسهای مختلف گرفت.
چند ساعت قبل ، وقتی می خواستم از فرودگاه به خانه ام برگردم ، پسر مورد علاقه ام تهدیدم کرد که اگر به ارتباطم با وی ادامه ندهم ، عکسهایم را تکثیر و پخش می کند که با عصبانیت مخالفت کردم ، بعد به خاطر اشتباهی که مرتکب شده بودم ، بناچار قبول کردم که به ارتباط با او ادامه دهم که از سوی پلیس دستگیر شدم.
مرد متهم ، پس از شنیدن اظهارات دختر جوان ، گفته های وی را پذیرفت و گفت: من به دختر جوان علاقه مند بودم و نمی خواستم به وی آسیبی برسانم ، اما در یک لحظه وسوسه شدم و از او عکس تهیه کردم تا او را وادار کنم ارتباطش را با من ادامه دهد.باور کنید قصد نداشتم عکسهای او را تکثیر و پخش کنم ، فقط می خواستم او را بترسانم.
به دنبال این گزارش ، متهمان با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

هیچ زائر ایرانی از عربستان اخراج نشده است

هیچ زائر ایرانی از عربستان اخراج نشده است خبرگزاری فارس:...

مادری که خودش را سزارین کرد

درخواست یک خاخام یهودى براى قتل عام مردان فلسطینى

 یک خاخام یهودی در یکی از شهرک های اشغالی شمال...