یکی از قوی ترین مردان به اتهام سرقت از دختران دستگیر شد

مادری که خودش را سزارین کرد

یکی از قوی ترین مردان ایران به اتهام سرقت و آزار و اذیت چند دختر ، دستگیر و تحقیق از وی آغاز شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، سال گذشته ۲ دختر جوان با مراجعه به دادسرای جنایی و ارائه شکایتی عنوان کردند ، شب هنگام در منزل مسکونی خود حوالی کوی نصر (گیشا) در حال استراحت بوده اند که سه جوان پس از ورود به خانه و آزار و اذیت آنها ، اموالشان را سرقت کرده و متواری شده اند.


آغاز تحقیقات


به دنبال این شکایت ، پرونده به دستور بازپرس جنایی برای پیگیری و تحقیق به شعبه ۵ پلیس آگاهی ارجاع شد. با بررسی و تحقیق مقدماتی دراین باره مشخص شد ، ۲ نفر از متهمان با ۲ دختر شاکی در ارتباط بوده اند. با به دست آمدن این سرنخ ، مرحله بعدی تحقیقات نشان داد در این سرقت ، یک ورزشکار رشته بدنسازی که از اعضای قوی ترین مردان ایران است – مشارکت داشته است.


دستگیری ۶ متهم


با جمع بندی این اطلاعات ، ماموران در مرحله بعدی ۲ متهم را دستگیر و آنها اعتراف کردند به اتفاق ۴ نفر دیگر که در میان آنها یک ورزشکار بدنسازی نیز وجود دارد – پس از ارتباط و آشنایی با دختران جوان به خانه های آنها رفت و آمد می کردند و در فرصتی که به دست می آوردند ، به صورت ۶ نفری آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دادند و اموالشان را سرقت می کردند.


دستگیری متهمان


به دنبال این اعترافات ، ماموران در مرحله بعدی ، ۴ متهم از جمله ورزشکار معروف را شناسایی و آنها را دستگیر کردند. با انتقال متهمان به شعبه ۵ پلیس آگاهی ، روز گذشته تحقیق در این زمینه آغاز شد. بنا به این گزارش ، در مرحله اول تحقیقات ، متهمان به ۱۱ فقره سرقت و آزار و اذیت زنان و دختران اعتراف کردند و با ثبت اعترافات ، دستور شناسایی مالباختگان از سوی بازپرس دادسرای جنایی صادر شد. روز گذشته ، یک مقام آگاه در پلیس آگاهی به خبرنگار ما گفت : ورزشکار دستگیر شده به ۲ فقره سرقت و آزار و اذیت دختران جوان اعتراف کرده است و تحقیق دراین باره ادامه دارد. وی افزود: بررسی های پلیس نشان می دهد ، سرقت از دخترانی صورت گرفته که آنها نیز در محل سکونت خود سابقه خوبی ندارند. این مقام آگاه اضافه کرد: تاکنون تعدادی از مالباختگان با مراجعه به دادسرا علیه متهمان شکایت کرده اند و موضوع همچنان در حال بررسی است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

حریم ریل‌های قطار شهری شاهد خودکشی یک مسافر نوجوان بود

نوجوانی ۱۹ ساله با پرتاب خود از سکوی جنوبی مقابل...

باد شدید یک زن جوان را به کام مرگ کشاند

در خیابان گاندی تهران باد شدید یک زن جوان را...

مادری که خودش را سزارین کرد

مردی که می خواست دستشویی برود هواپیما را به مبدا بازگرداند

مقامات قطری اعلام کرده اند واقعه ای که در یکی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب