پاسخ تند کی‌روش به مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی!

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، کارلوس کی‌روش بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه با تمجید از عملکرد شاگردانش و همچنین تشکر از کشور مقدونیه بابت برگزاری این بازی تدارکاتی، واکنش تندی به صحبت‌‌های مصطفی مدبر رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داشت.

مدبر چند روز پیش در نشست خـبـری خود به شدت از سرمربی تیم ملی انتقاد کرده و گفته بود: «از عجایب روزگار است فردی که کار فنی انجام می‌‌دهد از ما برای جمهوری اسلامی دلسوزتر شده است. او رفتار غیرحرفه‌ای دارد. مگر کی‌روش چه جایگاهی دارد؟ به جای این کار ترکیب تیمش را با این کشورها مقایسه کند. کی‌روش در مسائلی دخالت می‌‌کند که به حیثیت کشور ما لطمه می‌‌زند.»

کی‌روش بعد از برد مقابل مقدونیه در صفحه شخصی خود از صحبت‌‌های مدبر انتقاد کرد و نوشت: « … می‌‌خواهم این نتیجه را به آقای مدبر هم تقدیم کنم. او گفته بود تیم ملی قبل از بازی با گوام از استادیوم آزادی ۱۰ بار استفاده و مرا به رفتار غیر حرفه‌ای متهم کرده است. سئوال من از آقای مدبر این است که آیا اقدام من برای دفاع از تیم ملی فوتبال ایران غیر حرفه‌ای است و یا اینکه شما عزت فوتبال کشور را به خطر می‌‌اندازید؟»

سرمربی تیم ملی همچنین به تلاشش برای فراهم کردن اردوی کشور پرتغال اشاره کرده است: «با تقاضای من استادیوم پرتغال رایگان در اختیار تیم ملی قرار گرفت. مسئله ای که در ایران محقق نمی شود … من نمی‌توانم دروغ‌‌ها و اتهامات ناپسند را قبول کنم.»

منبع: مهر

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ June 2016 | 3:34 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

بدگمانى شوهر، پیرزن ۷۰ ساله را نیز به کام مرگ کشاند

پیرمردى در کرج پس از به قتل رساندن همسر پیرش،...

مادری که خودش را سزارین کرد

ناگفته‌های اهانت نشریه جمهوری آذربایجان به اسلام

در پی اهانت یکی از نشریات جمهوری آذربایجان به اسلام...

مادری که خودش را سزارین کرد

به دلیل رسوایی جنسی؛ وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی خواستار کناره‌گیری رئیس این رژیم شد

وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی از رئیس این رژیم خواست به...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان