پدر زن عصبانی ، پرونده زندگی داماد را بست » فایل دانلودر

پدر زن عصبانی ، پرونده زندگی داماد را بست

مردی برای پایان دادن به دعوای خانوادگی با حمله به دامادش او را به قتل رساند.
ساعت ۱۸ عصر ۲۱ آذر امسال یکی از مسوولان بیمارستان شهدای تجریش تهران با مرکز فوریت های پلیسی تماس گرفت و از مرگ مشکوک فردی به نام ابوتراب خبر داد.
به دنبال این تماس کارآگاهان جنایی به همراه اصغرزاده بازپرس ویژه قتل برای بررسی موضوع در بیمارستان حضور یافتند و متوجه شدند مقتول (ابوتراب) در پی مشاجره با پدرزنش (عظیم) مجروح و به بیمارستان منتقل شده اما بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست داده است.
به دنبال این حادثه ، جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و پدرزن وی به اتهام قتل بازداشت و برای تحقیقات به اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
عظیم ، مرد متهم به قتل در بازجویی های پلیسی گفت: ابوتراب (مقتول) عاشق دخترم بود و قرار بود با هم ازدواج کنند. چند ساعت پیش از وقوع حادثه او برای تعیین زمان عقد به منزلمان در پاسداران آمده بود.
دقایقی از آمدنش نگذشته بود که زنگ تلفن همراه دخترم به صدا درآمد. ابوتراب عصبانی شد و گوشی تلفن همراه را از دخترم گرفت و بر سر این موضوع میان ما مشاجره درگرفت که من او را به قتل رساندم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 8
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.