پرونده مرگ مرموز دختر ۸ماهه روی میز بازپرس جنایی

مادری که خودش را سزارین کرد
 
images/20060820/baby.jpg
 
به دنبال مرگ مشکوک دختری ۸ماهه در یکی از مهد کودک های تهران ، کارآگاهان با معمایی پیچیده روبه رو شده اند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ظهر روز ۲۲ مرداد امسال ، یکی از مسوولان درمانگاه شبانه روزی در بلوار مرزداران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختری ۸ ماهه به نام مهسا خبر داد. به دنبال این تماس ، ماموران به درمانگاه اعزام و با جسد دختر ۸ ماهه روبه رو شدند. سپس جسد او برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای فاش شدن راز مرگ وی آغاز شد. ماموران دریافتند ساعت ۱۱:۲۵ یکی از مسوولان مهدکودک (…) جسد مهسا را در حالی که لباسهایش نیمه خیس و روی سر و صورتش لکه های خون بوده ، به مرکز درمانی منتقل کرده است.
به این ترتیب ماموران ، مسوول مهد کودک و مربیان آنجا را برای تحقیقات به مرکز پلیس احضار کردند. یکی از مربیان مهد کودک دراظهاراتش گفت : روز حادثه به مهسا فرنی و حریره بادام دادم و او را در اتاق خواباندم و دقایقی بعد خارج شدم.
ساعت ۱۰:۳۰ برای سرکشی به اتاقش رفتم که متوجه شدم حالش بد شده است بنابراین موضوع را به مسوول مهد کودک خبر دادم و او مهسا را به اتاق خودش برد و با یکی از دوستانش تماس گرفت تا از او کمک بگیرد اما ساعتی بعد وقتی او را دیدم بسیار پریشان و دستهایش خون آلود بود و لباسهای مهسا خیس شده و لکه های خون روی سر و صورتش بود. نزدیکی های ساعت ۱۱:۳۰ بود که وی با مادر مهسا تماس گرفت و او را به درمانگاه نزدیک مهدکودک رساندیم.
ماموران با توجه به اظهارات این زن و سایر مربیان مهدکودک ، به تحقیق ویژه از مسوول مهدکودک پرداختند اما وی منکر هرگونه دخالت در مرگ مهسا شد و گفته های مربیانش را نپذیرفت.
بازپرس اصغرزاده ، رئیس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دستور ویژه ای صادر کرد و تحقیقات تکمیلی کارآگاهان جنایی برای فاش شدن راز مرگ دختر کوچولو ادامه یافت.
روز گذشته پدر مهسا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : پس از گذشت ۶ سال ، خداوند مرحمتی کرد و مهسا را به ما داد و ما از این که خداوند دختر سالمی به ما هدیه کرده ، خیلی خوشحال بودیم.
من و همسرم شاغل بودیم و وقتی مهسا ۴ ماهه شد ، تصمیم گرفتیم او را به مهدکودکی که در نزدیکی های محل کار همسرم بود ، بسپاریم. در این ۴ ماه ، زنم هر روز ظهر برای دیدن و غذا دادن به وی به مهدکودک می رفت.
مرد شاکی ادامه داد: روز حادثه در محل کارم بودم که زنی تماس گرفت و بیان کرد حال همسرم بد شده و باید هرچه زودتر خودم را به درمانگاه شبانه روزی بلوار مرزداران برسانم ولی وقتی وارد درمانگاه شدم ، پی بردم همسرم هیچ مشکلی ندارد بلکه این دختر کوچولوی من بود که برای همیشه از پیش ما رفته بود. وقتی از پزشک معالجش پرسیدم چرا موفق به نجات وی نشده ؛ بیان کرد متاسفانه مسوولان مهدکودک جسد مهسا را به درمانگاه انتقال دادند و ما نتوانستیم کاری برای او انجام دهیم.
وی افزود: از مسوولان مهدکودک شکایت دارم و آنها باعث مرگ فرزندم شده اند. فرزندم در این ۸ ماه سالم بود و هیچ بیماری ای نداشت.
 

مطالب مشابه

کشف ‌۲۶ هزار دستگاه رسیور ماهواره در شرق تهران

کشف ‌۲۶ هزار دستگاه رسیور ماهواره در شرق تهران خبرگزاری...

مادری که خودش را سزارین کرد

مردی با ریختن نفت روی بدنش، خود را به آتش کشید

مرد میانسال اردکانی که به بیماری اعصاب و روان مبتلاء...

مادری که خودش را سزارین کرد

قتل دو بیوه هندى به جرم جادوگرى توسط همسایگان

دو زن بیوه در هند به جرم جادوگر بودن توسط...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب