پوریا پورسرخ: می‌خواهم مدتی در تلویزیون بازی نکنم

مادری که خودش را سزارین کرد

پوریا پورسرخ معتقد است: اکران یا پخش فیلم‌ها یا سریال‌ها پس از گذشت مدتی از ساخت آن، باعث کاهش تازگی بازی بازیگران آن می‌شود.


این بازیگر که سریال «ساعت شنی» را در نوبت پخش دارد (پس از پایان سریال «مدار صفر درجه») در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) خاطرنشان کرد: یک سری از عوامل از اختیار بازیگران خارج است. به عنوان نمونه مدت‌ها پیش در سریال خوب «ساعت شنی» بازی کرده‌ام؛ علاوه بر آن نخستین اثر سینمایی من که دو سال پیش در آن حضور داشتم، هنوز اکران نشده است. این در حالی‌است که امکان دارد این آثار همزمان در معرض دید عموم قرار بگیرند و موجب زیاد دیده شدن بازیگر در مقطعی شوند.


بازیگر سینمایی «روز سوم» و ایفاگر نقش حامد در «شکرانه» در ادامه گفت: اصلاً دوست ندارم که پس از سریال رمضان ۸۶، در تلویزیون بازی کنم؛ قصد دارم تا یک مقطعی در آثار سیما حضور نداشته باشم.


وی درباره‌ی «ساعت شنی» و پخش آن بعد از مجموعه مناسبتی رمضان گفت:‌ من بر اساس تجربه‌ی خودم در این سریال بازی کردم که اگر این سریال، اثر بدی بود، امکان داشت که ذهنیت مردم را از من پس از دیدن «شکرانه» خراب کند.


پورسرخ درباره‌ی تکرار بازیگران در سریال‌های تلویزیونی گفت: اکنون بازیگران خوبی که امکان حضور در تلویزیون یا سینما را پیدا نکرده‌اند، کم هستند. البته بازیگران به ویژه جوانان نسبت به حضور افراد جدید موضع می‌گیرند و این اتفاق را بارها به چشم خود دیده‌ام.


وی با تاکید بر این که متأسفانه همه‌ی ما می‌ترسیم که فرد جدیدی وارد عرصه بازیگری شود، گفت: برخی نگرانند جای آن‌ها را بگیرند و در این شرایط، حتی بازیگر دختر به پسر یا بازیگر پسر به دختر موضع‌گیری می‌کند. این در حالی‌است که امکان ندارد نقش یک دختر را به من بازیگر مرد بدهند.


پورسرخ مجدد تصریح کرد: برخی بازیگران پسر از بازی مقابل بازیگر تازه کار دختری امتناع می‌کنند.


پورسرخ در ادامه گفت وگو با ایسنا درباره‌ی حضور خود در سریال‌های ماه رمضان گفت: پس از انجام یک ریسک و ارایه‌ی یک تیپ در «صاحبدلان» به علاوه تحمل فشارهایی که به علت مطرح شدن «روز سوم» در جشنواره روی ما بود، پیشنهاد بازی در «شکرانه» را قبول کردم. البته نقشی که بازی کردم، هیچ شباهتی به خلاصه داستان نداشت.


این بازیگر در پایان درباره‌ی بازی با هنرپیشگان خارجی گفت: ترجیح می‌دهم با همتایان ایرانی خود کار کنم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

کی گفته یانگوم میاد توی قهوه‌تلخ؟

نمی‌دانیم انتشار اخبار کذب برای برخی از نشریات چه سودی...

مادری که خودش را سزارین کرد

فردوسی پور روی آنتن قهر کرد!

فردوسی پور که به دلیل برنامه طولانی دو هفته قبلش...

مادری که خودش را سزارین کرد

ممنوع الکار شدن یک گوینده صداوسیما

پارسینه: شنیده شده است “وحید جلیلوند” گوینده، مجری و بازیگر...

دانلود کتاب حجاب

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب