کاملترین خبر در مورد مصاحبه زهرا امیر ابراهیمی با گاردین

مادری که خودش را سزارین کرد

روزنامه گاردین در شماره ۲۲ نوامبر خود در مقاله ای تحت عنوان ” هنرپیشه ایرانی دررسوایى فیلم مستهجن گفت که نامزد سابقش این فیلم جعلی را ساخته است.” خبر از مصاحبه ای اختصاصی را با او داده است.

به گزارش سرویس اجتماعی آریا؛ در این مصاحبه زهرا امیر ابراهیمی هنرپیشه ۲۵ ساله سریال پر بیننده نرگس ، انتساب این فیلم به خود را رد کرده و آن را فیلمی جعلی ساخته شده از سوی نامزد کینه توز خود دانسته است که در یک استودیوبا حقه های فنی برای تخریب وجهه او از طریق مونتاژ صورت گرفته است.


امیر ابراهیمی در بخشی دیگر از مصاحبه اعلام نموده که من خودم فیلم را بعد از هیاهویى که از دوستانم شنیدم مشاهده کردم و دختری که در فیلم است من نیستم.


این هنرپیشه زن سیما اضافه کرده است که ” من قبول دارم که مشابهت هایى با شخصیتی که من در فیلم نرگس بازی کردم(با بازیگر فیلم غیر اخلاقی) وجود دارد. استفاده از آرایش استودیو برای درست کردن شخصی شبیه من وجود دارد.من خودم اطلاعاتی در مورد فنون آرایش (گریم) دارم و می دانم میتوان با تغییر چهره ؛چهره فرد دیگری را درست کرد.


امیر ابراهیمی در ادامه این مصاحبه ۴۵ دقیقه ای که تنها بخش کوچکی از آن منتشر شده است؛افزوده است: نامزد من که ارتباط با او را یکسال پیش بخاطر خیانت هایش قطع کرده بودم ؛ مرا تهدید کرده بود که کاری خواهد کرد که نتوانم سرم را بلند کنم و هرگز نتوانم در ایران کار کنم.


گاردین عین حال از منابع نامشخص در خبر داده است که نامزد دستگیر شده امیر ابراهیمی مدعی شده که این فیلم به پیشنهاد زهرا امیر ابراهیمی تهیه شده است.


امیر ابراهیمی در بخشی دیگر از این مصاحبه که به نوشته نویسنده گاردین با حجاب در آن حضور یافته بود؛ تاکید کرده است که هر چند که شدیدا از این بابت غمگین شده است ولی هر گونه تلاش برای خودکشی را تکذیب کرد.


ابراهیمی که به نوشته خبرنگار گاردین از خانواده ای مذهبی برخاسته گفت: بر اساس ارزشهای اخلاقی جامعه ایرانی ؛ این فیلم که به اسم من توزیع شده شدیدا به وجهه من صدمه زده و اگر شما به سوابق کار حرفه ای من نگاه کنید می بینید که من بیشتر در فیلم های معنوی و مذهبی بازی کرده ام.


زهرا امیر ابراهیمی در پایان اضافه کرده است که من و خانواده ام فکر می کنیم که در جامعه ای با عقل سلیم زندکی می کنیم . وی در عین حال از ابراز کنجکاوی بخش زیادی از مردم در موضوعی مبتذل و شرم آور اظهار تعجب کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

مجوز واردات خودروهای آمریکایی ابطال می‌ شود؟

در حالی وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصمیم ابطال...

مادری که خودش را سزارین کرد

کمک ۱٫۵ میلیارد دلاری عربستان سعودی به لبنان

    جام جم آنلاین: ملک عبدالله‌ بن‌عبدالعزیز پادشاه عربستان‌سعودی...

یک نویسنده با شکایت مشایی و احمدی‌نژاد به زندان رفت

فردا: رضا گلپور پژوهشگر و نویسنده کتاب‌های «شنود اشباح» ،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب