گزارش “مرکور آن لاین” از وضعیت بایرن مونیخ: کریمی توان بازی در بوندسلیگا را ندارد

مادری که خودش را سزارین کرد

درخشش یک بازیکن تکنیکی و خلاق در میانه میدان وردربرمن در کنار بازی‌های نه چندان زیبای این فصل بایرن مونیخ، سوژه‌ی یک روزنامه‌ی آلمانی شده است.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حالی که بازیکنانی تکنیکی همچون علی کریمی و خولیو دس سانتوس در بایرن حتی فرصت حضور در میدان را نمی‌یابند، برمن رقیب جدی بایرن در این فصل از خط میانی بسیار خلاقی بهره‌مند است.


مرکور آن لاین در آخرین شماره خود درباره‌ی بازی‌های این فصل بایرن مونیخ در بوندسلیگا نوشت: ماگات، سرمربی بایرن در آخرین دیدار بایرن که برابر انرگی کوتبوس برد، باز هم کریمی و دس سانتوس را روی نیمکت نشاند.


این درحالی است که کوتبوس با آرایشی دفاعی و چیدمانی متراکم در میانه زمین خودی راه نفوذ را بر بازیکنان بایرن بسته بود. فقدان یک بازیکن خلاق در ترکیب کنونی بایرن بیش از پیش به چشم می‌آید.


سرمربی بایرن درباره‌ی استفاده نکردن از این دو بازیکن گفت:« اگر آنها را در این بازی فشرده به زمین بفرستم، هیچ لطفی به آنها نکرده‌ام. در هفته‌های آینده اوضاع کاملا دگرگون خواهد بود.»


در مورد کریمی گفته می‌شود که ولفسبورگ هیچ تمایلی به خرید او ندارد. هارگریوز هم که به گمان برخی کارشناسان می‌تواند کارگشای بایرن باشد، دائم حرف از رفتن و ترک این تیم می‌زند.


ماگات درباره‌ی بازیکن انگلیسی خود تنها گفت:« اوون خیلی خوب هم اینجا می‌ماند.»


سرمربی مونیخی‌ها اعلام کرد که حرف‌های جدایی هارگریوز را تنها از طریق رسانه‌ها شنیده است نه جای دیگر.


مرکور آن‌لاین در ادامه گزارش خود نوشت:« چه بلایی سر کریمی آمده است؟ این موضوع که در بازی بایرن، زیبایی دیده نمی‌شود، به اشتباه ماگات یعنی علی کریمی بازمی‌گردد. ماگات قصد داشت این بازیکن تکنیکی ایرانی را برای بازی‌های بوندسلیگا آماده کند اما، این بازیکن نابغه‌ی آسیایی که در تابستان ۲۰۰۵ به بایرن پیوسته است، هنوز نتوانسته بازی‌های خوب خود برابر لورکوزن و اینتراخت فرانکفورت را تکرار کند. او توان نود دقیقه بازی را ندارد. کریمی این روزها تنها در اندیشه یک جایگاه ثابت در ترکیب بایرن است.


این موضوع که کریمی دیگر نمی‌درخشد و بایرن هم باید با حسادت به بازی برمن و درخشش دیگو چشم بدوزد، تا مدتی که دو تیم شانس قهرمانی دارند، چندان هم اهمیت ندارد.


به گفته‌ی سردبیر مجله‌ی ورزشی Player، دست کم ماگات که این گونه می‌اندیشد:« نتیجه به جای حادثه».

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تصویری که محال است فراموش کرده باشید + عکس

  محال است بازی‌‌های تیم ملی در جام جهانی را...

تشییع جنازه تابوت باشگاه لیدزیونایتد توسط هوادارانش

عجیب‌ترین تشییع جنازه فوتبالی! + عکس

  به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام...

اگر از ابتدای فصل سرمربی بودم ابومسلم مدعی قهرمانی بود

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم گفت: اگر از ابتدای فصل سرمربی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان