گفتگوی برانکو با سایت گل

مادری که خودش را سزارین کرد


 
images/20060428/branco.jpg
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، برنامه تیم ملی را تا زمان آغاز جام جهانی بیان کرد. برانکو در گفتگو با سایت گل و خبرنگار ایرانی اش (کاوه محجوب) گفت: در هفته اول اردوی تیم ملی ، ما فقط تست پزشکی از بازیکنان می گیریم تا از میزان سلامت آنها باخبر شویم.
او ادامه داد: ۵ می (جمعه ۱۵ اردیبهشت) به سوی سوئیس پرواز می کنیم و تا پنجشنبه ۱۸ می (۲۸ اردیبهشت) در آن کشور خواهیم ماند. اردوی سوئیس برای ما اهمیت بسیاری دارد.برانکو در این گفتگو از بازیهای تدارکاتی تیم ملی هم حرف زد: پنجشنبه ۲۵ می (۴ خرداد) به کرواسی می رویم و با تیم ملی آن کشور بازی خواهیم کرد. ۳ روز بعد از بازگشت به ایران یعنی ۳۱ می (چهارشنبه ۱۰ خرداد) با تیم ملی بوسنی و هرزگوین در تهران مسابقه خواهیم داد و پس از آن آماده سفر به آلمان می شویم.
این سفر ۴ ژوئن (یکشنبه ۱۴ خرداد) انجام می شود. نکته جالب این گفتگوی طولانی پرسش خبرنگار سایت گل از برانکو درباره علت انتخاب بوسنی و کرواسی و انجام نشدن مسابقه با تیمهای آفریقایی و پاسخ سرمربی تیم ملی بود: نمی دانم چرا شما مدام از بازی با تونس ، کامرون ، اروگوئه و غنا صحبت می کنید. برنامه تیم ملی براساس تقویم فدراسیون فوتبال و بخصوص فیفا طراحی می شود. در این میان خواست یک نفر نمی تواند تعیین کننده باشد. برانکو سپس به دفاع از انتخاب خود و فهرست اخیر پرداخت.
جایی که خبرنگار سایت گل جناح چپ تیم ملی را ضعیف دانست : با حضور مهرزاد معدنچی ، نیکبخت واحدی و ستار زارع چنین حرفی را نمی پذیرم. شما در جام جهانی خواهید دید که این جناح اصلا ضعیف نیست.
پاسخ برانکو درباره علت دعوت از مهدی واعظی هم جالب بود: دستیار من بازی صنعت نفت و پیکان را دید و تشخیص داد که واعظی در اندازه های تیم ملی است.

مطالب مشابه

تشکیل جلسه اضطراری AFC برای استقلال

تنها بخت موجود برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تشکیل...

مادری که خودش را سزارین کرد

جواد خیابانی: به من گفتند برو بابا با این سوتی هایت!

جواد خیابانی تقریبا از زمانی که در فوتبال ایران مطرح...

مادری که خودش را سزارین کرد

بازیکن سال فوتبال بانوان ایران: برای حضور در مراسم دعوت نشده بودم

بازیکن سال فوتبال بانوان ایران گفت: کسب عنوان بهترین بازیکن...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب