یک ضد آفتاب طبیعی برای محافظت از پوست

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم سرا ، روغن نارگیل خواص دارویی و پزشکی بسیاری دارد و استفاده منظم از آن سلامت پوست را تضمین می‌‌کند. بررسی‌‌ها نشان داده این روغن بهترین ضد آفتاب طبیعی است که از پوست در مقابل تابش نور خورشید محافظت می‌‌کند.

برگرفته از هلثی‌فودتیم، کرم‌‌ها و لوسیون‌‌های ضد آفتاب موجود در بازار گرانند و برخی از آن‌ها اثر جانبی بر روی پوست دارند به طوری که مواد موجود در آن‌ها ممکن است سبب وارد شدن سم به منافذ پوستی و خون شود اما روغن نارگیل ماده‌ای طبیعی است که آثار مخربی بر سلامتی ندارد. قرار گرفتن طولانی مدت در مقابل نور خورشید می‌‌تواند خطر ابتلا به سرطان پوست، سوختگی پوست و پیری زودرس را افزایش دهد.

قرار گرفتن در مقابل نور خورشید ویتامین D مورد نیاز بدن را تا حدودی تأمین می‌ کند پس بهتر است با به کار گیری ماده‌ای طبیعی و ضد آفتاب مانند روغن نارگیل در مقابل نور خورشید قرار گرفت و آسیب‌‌ها را به حداقل رساند. برای در امان ماندن از اشعه‌‌های خطرناک خورشید و جذب نور مناسب آن به بدن بهتر است از روغن نارگیل طبیعی و غیر فرآوری‌شده استفاده کنید.

منبع : سلامت آنلاین

مطلب بالا در حوزه آموزشی بانوان و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 3:00 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

خوابگاه دختران؛ دیوارنوشته‌هایی از درد + عکس

ماه مهر؛ ماه درس و مدرسه دیگر تمام شد. مهرماه...

ترشح سینه نشانه چیست؟

وب سایت مردمان: از آنجا که سینه ها جزء غدد...

مادری که خودش را سزارین کرد

همسرم گاهی پرخاشگر می شود

خانمی ۲۴ ساله هستم، دو سال است ازدواج کرده ام....

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان