۱۸‬فیلم سینمایی جدید ایرانی ، روی پرده می‌رود

مادری که خودش را سزارین کرد

امیر اسفندیاری مدیر امور بین‌الملل فارابی اعلام کرد که برنامه‌ریزی برای نمایش ‪ ۱۸‬فیلم سینمایی جدید ایرانی در سالن‌های سینمایی رسمی بازار کن برای دست اندرکاران حرفه‌ای سینمای جهان صورت گرفته است.


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، وی تصریح کرد: این آثار برای خریداران و توزیع‌کنندگان فیلم ، مسوولان و نمایندگان جشنواره‌های جهانی، نمایندگان شبکه‌های تلویزیونی و منتقدان سینمایی به نمایش درمی‌آید.


هدف از این نمایش‌ها توجه به ابعاد صنعتی سینمای کشور و ورود به بازارهای جهانی برای عرضه هرچه بیشتر محصولات سینمایی کشور است ضمن اینکه با حضور نمایندگان جشنواره‌ها به جنبه‌های فرهنگی و هنری توسعه سینمای ایران نیز توجه شده‌ است.


وی گفت : این بنیاد در سومین چتر سینمای ایران در جشنواره کن ، زمینه حضور موسسات و نهادهایی چون کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوان ، خانه سینما، انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان توسعه سینمایی سوره فراهم کرده است.


وی با اشاره به اینکه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای حضور سینمای ایران در بازار جشنواره کن از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده افزود : چتر سینمای ایران همزمان با آغاز جشنواره کن (چهارشنبه ‪ ۲۷‬اردیبهشت ماه )آغاز به کار می‌کند و به مدت ‪ ۱۱‬روز (یک روز قبل از اختتامیه) برپا است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تاریخ عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ فاش شد

ماجرای نسل بعدی فبلت‌‌های سری نوت سامسونگ هر لحظه در...

مادری که خودش را سزارین کرد

وزیر صنایع و معادن استعفا کرد

وزیر صنایع و معادن استعفا کرد  وزیر صنایع و معادن...

مادری که خودش را سزارین کرد

معامله خواننده پاپ با خدا

    جام جم آنلاین : یوسف اسلام خواننده پاپی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب