۱۰ سایت برای سرگرم شدن و پرورش خلاقیت

مادری که خودش را سزارین کرد

خیلی وقتها پیش می آید که یک کاغذ و قلم در دستمان باعث بروز خلاقیت شده و البته جنبه سرگرمی هم پیدا می کند. با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت این جنبه از زندگی هم تحت پوشش این رسانه قرار گرفته است. درادامه این نوشته با ۱۰ سایتی آشنا می شوید که امکان بروز خلاقیت را با ساده ترین ابزار در اختیارتان می گذارند.

 


 
 


 


۱٫ بومومو


ابزارهای مختلفی همراه با یک کاغذ سفید در اختیار شما است. اما کنترل کاملی بر روی آنچه که ترسیم می شود ندارید. همین موضوع می تواند باعث سرگرمی شود.


۲٫ جکسون پولاک


فکر کنید یک خودنویس در دست گرفته اید که جوهر آن در حال ریختن است. با حرکت دادن ماوس جوهر بر روی صفحه سفید ریخته شده  و اگر ماوس را با سرعت حرکت دهید جوهر کمتری ریخته خواهد شد. علاوه بر این با هر کلیک رنگ جوهر نیز تغییر می کند. به نظر من با این ابزار می توانید آثار جالبی را خلق کنید.


 


۳٫ فلوید پینتر


نقاشی بر روی آب با استفاده از این ابزار آنلاین کاملا امکانپذیر بوده و لذت فراوانی دارد. به نظر من این ابزار می تواند آرام بخش نیز باشد.توصیه می کنم این ابزار را امتحان کنید.


 


۴٫ فلیم پینتر


نقاشی با شعله های آتش چیزی است که با استفاده از این ابزار تجربه خواهید کرد. توصیه می کنم به تصاویر خلق شده با استفاده از این ابزار که در سایت قرار دارد توجه کنید.


۵٫ فلوریوس


بارش برف همراه با صدای باد و البته بدون شتیدن صداهای مزاحم، همراه با نوشیدن یک فنجان نوشیدنی گرم می تواند بسیار لذت بخش و آرام کننده باشد. با استفاده از این سایت می توانید یک ذره برف را خودتان طراحی کرده و سپس بارش برف با این ذره ها را ببینید. این بارش همراه با صدای باد همراه خواهد بود.


 


۶٫ پلیدو گرافیتی


هنر گرافیتی، هنر بسیار جالبی است. در این سایت می توایند با استفاده از اسپری و رنگهای مختلف تمام خلاقیت خود را بروز دهید.


 


۷٫ پیکاسو هد


اگر به سبک پیکاسو علاقه مند هستید می توانید با این سایت شانس خود را در رقابت با این استوره نقاشی امتحان کنید.


 


۸٫ اسکریبلر


یک ساختار بکشید تا تارهایی ماتنند تار عنکبوت به دور آن تنیده شود. می توانید با ابتکار خود طرحهای جالبی را ایجاد کنید.


۹٫ اسکریبلر تو


این ابزار مانند ابزار قبلی است با این تفاوت که نیازی نیست ساختار را از قبل بکشید همزمان با کشیدن ساختار تارها تنیده خواهند شد.


 


۱۰٫ آرتپد


با قلم مو بر روی پد نقاشی کنید و پس از اتمام کار انرا بر روی دیوار گالری نصب کنید. این سایت ویژگی دیگری هم دارد و آن اینکه به شما آموزش هم می دهد.

مطالب مشابه

باتری با عمر جاودانه پیلو

باتری که با تکان دادن شارژ می‌شود!

«پیلو» باتری است که تنها با حرکت جنبشی شارژ می‌شود،...

مادری که خودش را سزارین کرد

عکس صفحه اول امروز گوگل در ایران دیده نمی‌شود؟!

در آستانه کریسمس (۲۵ دسامبر، فردا) و تعطیلات سال نوی...

سامسونگ امسال فقط دو ورژن از Galaxy S7 عرضه می کند [شایعه]

مدت زمان زیادی تا برگزاری رویداد Mobile World Congress باقی...

نظرات (2)

Searching for dissertation writing or the thesis service, I don’t discover such famous best dissertation as this post.

Do you think just about great academic future? Are willing to submit perfectly written English Literature Essay? Develop your writing techniques or just purchase custom term papers.

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب