آخرین رده‌بندی IAAF؛ احسان حدادی یک پله صعود کرد

در آخرین رده‌بندی اتحادیه‌ی بین‌المللی فدراسیون‌های دوومیدانی (IAAF)، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا یک پله صعود کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اتحادیه‌ی بین‌المللی فدراسیون‌های دوومیدانی در آخرین رده‌بندی خود که هر دو هفته یک بار انجام می‌دهد، احسان حدادی را در مکان چهاردهم پرتابگران دیسک دنیا قرار داد.


در این رده‌بندی، احسان حدادی پس از عملکرد خویش در مسابقه‌های سوپر گراندپری دوحه و افزایش ۱۵امتیازی، در مکان چهاردهم قرار گرفت.


حدادی که در یک سال اخیر پرتابی کمتر از ۶۰ متر نداشته، اکنون ۱۱۸۱ امتیاز دارد. از طرفی دیگر او هم اکنون بهترین پرتاب‌گر آسیایی است. چرا که رقیب اصلی او ویکاس گودا، از هند پس از عملکرد خوب در یک مسابقه‌ی بین‌المللی در آمریکا ۱۷ پله صعود کرده و اکنون در مکان سی و سوم است. گودا ۱۱۰۷ امتیاز دارد.


دیگر پرتابگر آسیایی این جدول «سلطان مبارک الدوساری» ازعربستان است. او پیش از این در مکان سی و ششم بود، اما اکنون سه پله سقوط کرده است.


در این رده‌بندی «ویرجیلیوس الکنا» از لیتوانی با ۱۳۸۵امتیاز اول است. «جواد کانتر» از استونی با ۱۳۳۴امتیاز دوم است و «زولتان کواگو» از کشور مجارستان با ۱۲۶۳ امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۰۲ خرد ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.