آری هان

سرمربی هلندی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم در برابر تیم نوژن مازندران گفت: اصلا فوتبال بازی نکردیم و متاسفم که سرنوشت بازی این گونه رقم خورد.


آری هان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: تیم پرسپولیس امروز تحت هیچ شرایطی بازی مورد نظر ما را انجام نداد. از شرایط بازی راضی نیستم، اما از اینکه توانستیم به فینال برویم، خوشحالم.


وی اظهار کرد: دو گل پرسپولیس مورد قبول قرار نگرفت؛ این علامت سوال بزرگی است که باید به آن پاسخ داده شود. نمی‌دانم چرا باید سرنوشت پرسپولیس به دلیل پذیرفته نشدن گلهایش این گونه رقم بخورد؟


هان تاکید کرد: این بازی را فراموش کنید؛ پرسپولیس آینده خوبی خواهد داشت و من نیز معتقدم شرایط این تیم ایده آل خواهد شد.


آری هان با تمجید از تیم نوژن مازندران به دلیل بازی خوبش ابراز داشت: تیم نوژن تیم بسیار جنگنده و خوبی بود. این تیم بازی بسیار اید‌ه‌آل و خوبی انجام داد و نمی‌دانم با این شرایط چرا در لیگ دسته یک بازی می‌کند.


وی تاکید کرد: این مسخره است که تیم فوتبال پرسپولیس نمی‌داند بازی فینالش کی و کجا برگزار خواهد شد. این یک ضعف اساسی است و باید برای آن چاره‌اندیشی شود.


هان با بیان اینکه یک بار بازی تیم نوژن برابر عقاب تهران را مشاهده کرده بودم، گفت: توقع چنین بازی را از این تیم نداشتم. پرسپولیس هم اصلا بازی خوبی را انجام نداد. اما این بازی را به خاطر جذابیتش به تیم نوژن تبریک می‌گویم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۱۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.