آلاردایس ستاره ایرانی بولتون را ستود

سام آلاردایس سرمربی بولتون، آندرانیک تیموریان که در دیدار یکشنبه لیگ برتر برابر ویگان دو گل به ثمر رساند را ستایش کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بولتون با این پیروزی جایگاه خوبی در بالای جدول به دست آورد. این نخستین دیداری بود که ستاره ایرانی به طور کامل در آن بازی کرد.

آلاردایس در پایان بازی گفت:« پس از شروع ضعیف، در ده دقیقه پایانی جنجالی به پا کردیم. نگران شده بودم. اگرچه فرصت‌های بسیاری بوجود آوردیم و آنها را از دست دادیم. اما، جواهر کوچکی پیدا کردیم که بسیار خوب پیشرفت می کند. آن ضربه‌های تمام کننده که او امروز با خونسردی زد تفاوت دو تیم در پایان بازی بود و آن ضربه‌های تمام کننده عالی بودند. ابتدا بیشتر بازیکنان توپ را (پیش از ضربه) لمس می‌کنند، اما او این کار را نمی‌کند. تیموریان همان ابتدا به توپ ضربه زد و دروازه‌بان پیش از آن که بتواند آن را بگیرد وارد دروازه شد. پس از آن سر و کله‌اش در تیر دورتر بدون این بازیکنی مهارش کند، پیدا شد. نمی‌دانستم می تواند ضربه سر هم بزند، اما نشان داد که توانایی انجام این کار را دارد. این گل بازی را برای ویگان تمام کرد. هنگامی که دو بر یک پیش بودیم، آنها خطرناک نشان می‌دادند. اما، این چنین ویگان را آن هم با توجه به این که یک گل عقب بودیم، عالی و اکنون شرایط برای ما بسیار بهتر شده است.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۱۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.