آموزش یار آمریکایى ، سوءاستفاده کننده اخلاقى از آب درآمد!

یک آموزش یار آمریکایى به اتهام توزیع موادمخدر و برقرارى روابط نامشروع اخلاقى با دانش آموزان دبیرستانى در “هاوایى” بازداشت شد.

گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از شبکه خبرى “هاوایى” حاکى است، یک آموزش یار ۳۰ ساله آمریکایى که پلیس از ذکر نامش خوددارى کرد، دیروز به اتهام توزیع موادمخدر به دانش آموزان دبیرستانى در “هاوایى” و برقرارى روابط غیراخلاقى با آنان، دستگیر و از کار برکنار شد.براساس این گزارش، متهم فوق که از چندى پیش به عنوان آموزش یار وارد دبیرستان “کسل” شده بود، در عرض چند هفته تعدادى از دختران و پسران دانش آموز را اغفال کرده و با برقرارى روابط دوستانه با آنان، مقدمات نقشه شومش را مهیا کرد.به گفته پلیس این مرد پس از اتمام کلاس درس، با دانش آموزان موردنظرش به پارکها و سایر اماکن تفریحى مى رفت و با توزیع سیگار، حشیش و مارى جوانا و مشروبات الکلی، نظر آنها را به سوى خود جلب و سپس از آنان سوءاستفاده مى کرد.لازم به ذکر است، والدین این دانش آموزان پس از مشکوک شدن به روابط متهم با فرزندانشان موضوع را به مسئولان دبیرستان ارجاع دادند که در نهایت با حضور پلیس، وى به اتهام سوءاستفاده اخلاقى از مدرسه اخراج و روانه بازداشتگاه شد.در حال حاضر رسیدگى به این پرونده در دست انجام بوده و متهم به زودى در دادگاه محاکمه مى شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۰ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.