آنجلوتی امیدوار است پنج بازیکن مصدوم میلان برای دیدار با بارسلونا آماده شوند

سرمربی تیم فوتبال باشگاه آث میلان ایتالیا امیدوار است که پنج بازیکن این تیم که در دیدار روز شنبه برابر تیم “مسینا” مصدوم شدند، برای دیدار روز چهارشنبه مقابل بارسلونا اسپانیا آماده شوند.


تیم میلان دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا را روز چهارشنبه در ورزشگاه “نیوکمپ” با این تیم اسپانیایی برگزار خواهد کرد و مصدومیت ‪ ۵‬بازیکن نگرانی‌هایی را برای مسئولان میلان بوجود آورده است.


به‌گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس ، “کارلو آنجلوتی” سرمربی تیم میلان گفته است، کاکا، آلساندرو نستا، ماسیمو آمبروسینی، آندره شوچنکو و کافو باید برای دیدار با بارسلونا آماده بازی شوند.


وی افزود: امیدوارم همه آنان بهبود یابند. ما مجبوریم شرایط این افراد را هر روز مورد آزمایش و بررسی قرار دهیم و تصمیم نهایی سه‌شنبه شب بعد از جلسه تمرین گرفته خواهد شد.


کاکا هافبک برزیلی که یک مهره اساسی میلان در دیدار رفت بود و آمبرسینی از کوفتگی شدید پا رنج می‌برند، نستا دچار پیچ خوردگی جزئی پاست، کافو با درد قوزک پا مواجه است و شوچنکو نیز در پای چپ دچار آسیب دیدگی است.


باشگاه میلان اعلام کرده است که “فیلیپو اینزاگی” مهاجم و “آلساندرو کاستاکورتا” مدافع این تیم که مصدوم بودند، بهبود یافته‌اند هستند و “پائولو مالدینی” نیز آماده بازی است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۴ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.