آندرانیک: خودم خواستم تعویضم کنند

فقط سه بازى از تیم ملى دور بودم


208626.jpg

اولین مسابقه آندرانیک تیموریان در بارنزلى هم براى خودش و هم تیمش «آمد» داشت. بارنزلى یکى از حساس ترین دربى هاى لیگ دسته اول انگلیس را برد درحالى که آندو از ابتدا در ترکیب اصلى تیم قرمزپوش شمال انگلستان با شماره ۱۲ بازى مى کرد. پیروزى بارنزلى مقابل شفیلد ونزدى درحالى رقم خورد که یاران تیموریان از ۱۹۷۹ تا سه شنبه شب هرگز در ورزشگاه هیلزبوروى شفیلد طعم پیروزى را نچشیده بودند. آندرانیک از اولین حضورش در بارنزلى مى گوید.

چه اتفاقى افتاد که در اولین بازى براى بارنزلى در حساس ترین مسابقه به میدان رفتى
خب من حدود سه هفته است به این تیم آمده ام، در این مدت خوب تمرین کردم، سرمربى هم لطف داشت و من را در ترکیب اصلى گذاشت و به من شانس بازى مقابل تیم خوبى مثل شفیلد ونزدى را داد. تیم ما مدت ها بود که در این شهر برنده نشده بود و خدا را شکر که در این بازى نتیجه گرفت. در دقایق آخر هم به خواسته خودم تعویض شدم چرا که مى ترسیدم بعد از ۴ ماه بازى نکردن مصدوم شوم.
مثل اینکه جو ورزشگاه هم حساسیت این مسابقه را کاملا نشان مى داده.
بله خب بیش از ۲۵ هزار نفر در ورزشگاه بودند، حدود چهار هزار نفر از طرفداران تیم ما هم آمده بودند و حسابى تشویق مان کردند. این بازى براى هر دو تیم فوق العاده حساس بود چرا که دربى یورکشایر از اهمیت زیادى براى هر دو تیم برخوردار است و خوشحالم که با این برد از ته جدول کنده شدیم و با توجه به یک بازى عقب افتاده مان مى توانیم وضعیت مان را در جدول بهتر کنیم.
بعد از بازى مربى تیم تان با تو صحبتى داشت
با کمک مربى و فیزیوتراپ تیم درباره مصدومیتم و کوفتگى عضلات دوقلوى پایم صحبت کردم و اینکه دلیل تعویضم مصدومیت جزیى آشیل بوده. از آنجایى که بازى در لیگ دسته اول واقعا سخت است و بازى ها فشرده پیگیرى مى شود باید مراقب باشم تا مصدوم نشوم.
با هم تیمى هاى جدیدت رابطه برقرار کرده اى
بله، مشکلى ندارم. اتفاقا ۹ بازیکن ما غیر انگلیسى اند و راحت تر مى شود با آنها ارتباط برقرار کرد.
هواداران بارنزلى چطور
خب تا حالا وقت نشده که آنها را از نزدیک ببینم چرا که ما در بیرون از خانه بازى کرده ایم. تمرینات هم مثل ایران نیست که هواداران از نزدیک تمرین را ببینند.
فکر مى کنى وضعیت تیم تان در جدول لیگ دسته اول انگلیس بهتر شود
امیدوارم این اتفاق بیفتد. این مساله با توجه به آماده شدن مصدومان تیم مان مى تواند اتفاق بیفتد. ضمنا خودم هم امیدوارم بازى هاى بهترى در این ۱۶ مسابقه باقیمانده انجام بدهم و حتى براى تیم جدیدم گل هم بزنم.
چه شد که شماره ۱۲ را انتخاب کردى
خب من به شماره ۱۴ واقعا علاقه خاصى دارم اما وقتى آمدم یکى از بازیکنان با وجود جدایى از بارنزلى شماره ۱۴ را پوشیده بود و نمى توانستم آن را انتخاب کنم. گفتند از بین ۱۶ و ۱۲ باید یکى را انتخاب کنى و من در آن لحظه احساس کردم که ۱۲ را مى خواهم البته مى شد ۸ را هم انتخاب کنم اما این کار را نکردم.
از بارنزلى بگذریم، بازى ایران- کره را دیدى
نه، متاسفانه ندیدم چون اینجا پخش نشد.
اما تیم ملى دو امتیاز حساس را مقابل کره از دست داد.
بله شنیدم اما خب بالاخره این مسائل در فوتبال طبیعى است. شما نگاه کنید که ما مقابل تیمى بازى کردیم که ۶ بازیکنش در بهترین لیگ هاى اروپا بازى مى کنند و البته نقطه مثبت اش آن ۵ بازیکن داخل کره بودند. البته کره اى ها هیچ وقت از ورزشگاه آزادى خاطره خوشى ندارند چون در آنجا یا باخته اند یا مساوى کرده اند اما ما باید بدانیم چهار بازى دیگر باقى مانده و امکان رخ دادن هر اتفاقى وجود دارد. حتى امارات که خیلى ها به آن شانسى نمى دهند مى تواند کاندیداى صعود باشد.


208623.jpg

حتما مى دانى که حسین کاظمى در جایى که تو سه سال قبضه کرده بودى بازى خوبى انجام داده
خب طبیعى است که سرمربى تیم ملى حق انتخاب داشته باشد. من مصدوم بودم و در هر مملکتى حتى براى بازیکنى که ۴-۳ سال فیکس تیم ملى بوده جانشینان مناسبى پیدا مى شود. این یک مساله طبیعى است، مدتى من و نکونام مصدوم بودیم، مازیار زارع و حسین کاظمى بازى کردند اما من کلا سه بازى در تیم ملى نبودم. بازى امارات که محروم بودم، بازى با کره شمالى که مصدوم شدم و این بازى که آقاى دایى من را در لیست قرار نداد.
فکر مى کنى با شروع خوبت در ترکیب بارنزلى بتوانى به ترکیب تیم ملى برگردى
صددرصد همین طور مى شود. من در فولام کم بازى کردم و آمدم اینجا تا جایگاه اصلى خودم را پیدا کنم. هر چند مهمترین چیز موفقیت تیم ملى و صعود به جام جهانى است و بازى کردن من یا دیگران اهمیت زیادى ندارد.
امشب (دیشب) فولام با منچستر یونایتد بازى دارد، ناراحت نیستى که در ترکیب فولام حضور ندارى
نه، من با بولتون مقابل یونایتد بازى کرده ام هرچند که بازى مقابل این تیم واقعا جالب و دلچسب است.
امکان دارد بعد از پایان مدت قرارداد قرضى ات در بارنزلى بمانى
من به مدت سه ماه و نیم و تا پایان فصل در بارنزلى خواهم بود، هنوز هیچ چیز معلوم نیست. من با فولام قرارداد دارم و همه چیز بستگى به عملکردم در بارنزلى دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۰۱ اسف ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.