آیا بند انداختن موجب افزایش موهای صورت درخانم ها می‌شود؟

امروزه بسیاری از خانم‌ها با وجود وسایل مختلف موجود در بازار، از روش بندانداختن برای رفع موهای صورت خود استفاده می‌کنند. در این میان هستند افرادی که باور دارند بندانداختن موجب افزایش موهای صورت می‌شود در حالی که چنین نیست. متخصصان پوست و مو اظهار دارند که فولیکول‌های مو در عمق ۵ میلی‌متری پوست قرار دارد و هیچ‌کدام از روش‌های اصلاح صورت در خانم‌ها باعث افزایش موها نمی‌شود. طبق آمار ارائه شده توسط پزشکان، حدود ۵ الی ۸ درصد خانم‌‌ها دارای موهای ضخیم با الگوی مردانه هستند البته منظور از الگوی مردانه رویش موی صورت در نواحی ریش و سبیل است. این بیماری که در برخی از زنان شایع است بیشتر زمینه‌های ارثی دارد. در میان تمام روش‌ها و درمان‌های به کار رفته تنها روشی که به طور کامل فولیکول مو را می‌تواند از بین ببرد، استفاده از روش الکترولیز است که حتما باید توسط پزشک متخصص انجام گیرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. زیاد به لیزر هم اعتماد امید نداشته باشید .

  2. سلام درسته این یک واقعیته واقعاًهم روش درست وعالیه