آیا نامه‏هایى که بصورت خواب از معصومین در بین مردم منتشر میشودواقعیت دارد؟
جواب :  


  آنچه که توسط برخى افراد ساده لوح و یا سود جو در مورد خواب‏ها و پیام‏هاى آن انتشار مى‏یابد و مردم را به انتشار بافته‏هاى خود وادار مى‏کنند، هیچ اصل و ریشه‏اى جز جهل و نادانى ندارد. بنابراین عمل کردن به گفته‏هاى آنان (اگر ننویسید چه مى‏شود و اگر بنویسید …) نه تنها لازم نیست بلکه اشکال نیز دارد. در پایان نیز این نکته را یادآور مى‏شویم که آنچه را پیامبران و اولیاى الهى براى ما باید بگویند، گفته‏اند. آیات قرآن پیام مستقیم خداوند و احادیث صحیح نیز پیام‏هاى با واسطه اویند. اگر کسى خواهان سعادت است همین پیام‏هاى بى‏شبهه را گرفته و عمل نماید؛ نه این که دنبال عده‏اى جاهل و یا احتمالاً سودجو حرکت نماید.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۰۲ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.