ابهام در حضور قلعه‌نوعی روی نیمکت استقلال
باوجود اعلام مدیرعامل باشگاه


ابهام در حضور قلعه‌نوعی روی نیمکت استقلال


خبرگزاری فارس: در حالیکه مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اعلام کرد امیر قلعه نوعی سه شنبه روی نیمکت می‌نشیند، سازمان لیگ هنوز مجوز حضور او را صادر نکرده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، بحث نشستن امیر قلعه نوعی روی نیمکت مربیگری استقلال هر روز وارد مراحل تازه‌تری می‌شود.
طبق گفته سید رضا افتخاری نائب رئیس فدراسیون فوتبال امیر قلعه نوعی بدلیل قرار دادرسمی با فدراسیون به عنوان سرمربی نمی‌تواند با نام سرمربی یا مربی روی نیمکت استقلال بنشیند اما به اسم مشاور یا مدیر فنی می‌تواند در خدمت استقلال باشد. از سوی دیگر،مقداد نجف نژاد در مصاحبه‌ای اعلام کرد که با رایزنی‌های صورت گرفته با فدراسیون مجوز نشستن امیر قلعه نوعی روی نیمکت مربیگری استقلال را گرفته است و از همین هفته قلعه نوعی روی نیمکت می‌نشیند . سؤال اینجاست که سرمربی تیم ملی قرار است با چه عنوانی روی نیمکت بنشیند. سازمان لیگ همواره اعلام کرده که برای مدیر فنی مجوز نشستن روی نیمکت صادر نمی‌شود . از طرفی لیست مربیان استقلال کامل است و هنوز از سوی باشگاه استقلال در خواستی مبنی بر حذف نام یکی از این مربیان و جایگزینی نام قلعه نوعی،داده نشده است.
آلبرت گریگوریان مسئول سازمان لیگ در این باره به خبرگزاری فارس گفت: من از مصاحبه آقای نجف نژاد خبر ندارم، شاید او با افراد دیگری در فدراسیون برای حضور امیر قلعه نوعی روی نیمکت رایزنی کرده است ،اما تا این لحظه هیچ نامه‌ای به سازمان لیگ مبنی بر صدور مجوز داده نشده است. ما زیر مجموعه فدراسیون هستیم و هر تصمیمی آنها بگیرند لازم الاجرا خواهد بود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۲۸ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.