ابوالقاسم طالبی تکذیب کرد

به نقل از جهان،‌ به دنبال انتشار خبری با عنوان “ابوالقاسم طالبی فیلم امام رضا(ع) را می سازد” در یکی از خبرگزاری ها، این کارگردان سینما با ارسال توضیحاتی این خبر را تکذیب کرد. متن این توضیحات شفاهی به شرح زیر می باشد:

مطلبی که از قول من نوشته شده گفته‌ام برای امام رضا (ع) فیلم می‌سازم و حضرت رهبری از قلاده‌ها در سراسر کشور حمایت کردند از اساس دروغ {بوده} و تکذیب می‌شود. بنده پس از برنامه زنده انتخابات چنددقیقه‌ای به دعوت مدیر مرکز مشهد به اتاقش رفتم، ایشان پس از تعارفات گفتند: چرا فیلم برای امام رضا (ع) نمی‌سازید؟ گفتم دعا کنید آقا توفیق بدهد شروع می‌کنیم. نزد مدیر مرکز که روحانی‌ است گله از برخی روحانی‌ها در برخورد با سینما شد، گفتم: فعلا حضرت آقا تنها حامی فیلمسازان سراسر کشورند … متأسفانه خبر غلط مخابره شده و لازم به تکذیب بود.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.