اتوئو: دوست دارم کنار هانری بازی کنم













اتوئو: دوست دارم کنار هانری بازی کنم


خبرگزاری فارس: مهاجم کامرونی تیم فوتبال بارسلونا ابراز امیدواری کرد با انتقال مهاجم آرسنال به نیوکمپ بتواند در کنار هانری بازی کند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت پلنت فوتبال، ساموئل اتوئو، مهاجم تیم فوتبال بارسلونا ابراز امیدواری کرد که سال آینده تیری هانری،‌مهاجم تیم فوتبال آرسنال در نیوکمپ حاضر شده و با پیراهن بارسا بازی کند.
وی در این خصوص تاکید کرد: برخی از خبرنگاران شایعه کرده اند که من تمایلی برای حضور هانری در بارسلونا ندارم؛ اما چنین اخباری صحت ندارد.
وی افزود: انتقال هانری هرگز مرا در بارسا نیمکت نشین نخواهد کرد و من هرگز به چنین موضوعاتی فکر نمی کنم.
مهاجم کامرونی عنوان کرد: با توجه به حضور بازیکنان متعدد نامدار در بارسلونا و با حضور احتمالی هانری در این تیم، فرانک ریکارد ، سرمربی بارسا برای انتخاب بازیکنان ثابت مشکل خواهد داشت و بازیکنان چندان در این زمینه دچار مشکل نخواهند شد.
وی تاکید کرد: دوست دارم در کنار هانری بازی کنم و توجهی به جو سازی برخی از رسانه و تفرقه افکنی آنها ندارم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۲۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.