اجتماع چند قلوها

 بیش از ۳۵۰۰ دو قلو ، سه قلو و چهار قلو برای شرکت در بزرگترین اجتماع چند قلوهای جهان در تویینزبرگ شهر دوقلوها در ایالت اوهایو ، امریکا گرد آمدند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، شهر تویینزبرگ ، یکی از حومه های کلیولند با ۱۷ هزار نفر جمعیت هر سال میزبان جشنواره روزهای دوقلوهاست و هزاران نفر از آنان این هفته به این شهر آمده اند.
این شهر در اوایل قرن نوزدهم ایجاد شد و گفته می شود دو نفر از نخستین ساکنان آن دو برادر دوقلو بودند که مقداری از زمین های خود را به بزرگان شهر دادند تا اسم شهر را به تویینزبرگ تغییر دهند.
دو ، سه و چهار قلوها از همه جای امریکا و حتی استرالیا ، انگلیس و ژاپن می آیند تا با افراد مشابه خود دیدار کنند و حداقل برای چند روز احساس کنند که مثل دیگران هستند.
استوارت دانیل یکی از دوقلوها گفت چند قلوها یکدیگر را خوب درک می کنند. در کنار آنان آدم احساس می کند عادی است. همه مثل هم هستیم.
استوارت و فیلیپ برادرش ۳۹ ساله گفتند با هم زندگی و کار می کنند و چیزی نمانده که با دو خواهر دوقلو ازدواج کنند.
این دو برادر استرالیایی در یکی از برنامه های تحقیقاتی در این جشنواره شرکت می کنند.
این جشنواره همچنین فرصتی منحصر به فرد برای محققان رفتار انسان است که به کارهای علمی در این زمینه بپردازند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 27
  • ۱۸ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.