اجرای طرح آزمایشی عقیم‌سازی گربه‌های پایتخت

مدتی است که به نظرمی‌رسد تعداد گربه‌ها در پایتخت افزایش یافته و شهروندان مداوم این حیوان را در کوچه خیابان مشاهده می‌کنند که در حال پاره کردن کیسه‌های زباله هستند که برخی از آن‌ها هم در بزرگراه‌ها و خیابان‌ها زیرچرخ خوردروها تلف می‌شوند.


مهندس نصری ـ‌ مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم شهر تهران ـ‌ در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» ایسنا، افزایش تعداد گربه در پایتخت را تایید نکرد و گفت: گربه‌کشی نداریم، اما طرح آزمایشی برای عقیم کردن گربه‌ها در دو منطقه تهران در حال انجام است که در صورت حصول نتایج لازم، از سال آینده در مناطق بیشتری این اقدام انجام خواهد شد.


وی با بیان این که عقیم کردن گربه‌ها با همکاری بخش خصوصی وهماهنگی انجمن حمایت از حیوانات انجام می‌شود، تصریح کرد: ابزار لازم برای این اقدام مهیا شده است.


نصری یادآورشد: طرحی را برای مبارزه با حیوانات موذی و مزاحم تهیه کرده‌ایم که این طرح در صورت تصویب شورای شهر تهران و تامین اعتبارات لازم اجرایی خواهد شد.


وی درباره مبارزه با موش نیز گفت: مبارزه با این حیوانات موذی به طور مستمر ادامه دارد، اما به خاطر رعایت نکردن اصول بهداشتی از سوی برخی شهروندان و ریختن زباله به انهار، خوراک موش‌ها و امکان زاد و ولد آن‌ها را مهیا می‌کند.


مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم شهر تهران تاکید کرد که شهروندان با رعایت نظافت، این شرکت را در مبارزه با حیوانات موذی یاری کنند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۱۵ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.