احتمال رویارویی سپاهان با آث میلان

اگر تیمی ژاپنی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود، تیمی به غیر از نماینده‌ی ژاپن که بالاترین مقام را در این رقابت‌ها کسب کرده باشد به عنوان نماینده‌ی دوم آسیا در جام باشگاه‌های جهان شرکت خواهد کرد.»


تیم فوتبال فولاد مبارکه‌ی سپاهان ایران در نخستین بازی‌اش در جام باشگاه‌های جهان رو در روی برنده‌ی دیدار اوراواردز ژاپن و ویتاکریونایتد نیوزیلند قرار خواهد گرفت.


به گزارش ایسنا، در برنامه‌ی اعلام شده از سوی فدراسیون‌ بین‌المللی فوتبال (فیفا) تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ۱۹ آذر در ورزشگاه تویوتا به مصاف برنده‌ی دیدار اوراواردز ژاپن و ویتاکریونایتد نیوزلند خواهد رفت و در صورت پیروزی در این دیدار در مرحله‌ی نیمه نهایی باید با آث میلان ایتالیا بازی کند.


در طرف مقابل نیز قهرمان آفریقا با پاچوکای مکزیک مصاف خواهد کرد و برنده این بازی باید ۲۱ آذر در ورزشگاه توکیو رو در روی بوکاجونیورز آرژانتین قرار گیرد.


فینال رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان ۲۵ آذر در توکیو برگزار خواهد شد.


سایت فیفا در بخش ویژه جام باشگاه‌های جهان درباره‌ی حضور تیم دوم آسیا نوشته است:« اگر تیمی ژاپنی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود، تیمی به غیر از نماینده‌ی ژاپن که بالاترین مقام را در این رقابت‌ها کسب کرده باشد به عنوان نماینده‌ی دوم آسیا در جام باشگاه‌های جهان شرکت خواهد کرد.»


بر اساس این ‌گزارش، حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان قطعی است و ایران برای نخستین بار در این مسابقه‌ها نماینده خواهد داشت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۴ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.